Çekmeköy Kurye

Moto Kurye Merkezi

Çekmeköy Moto Kurye web sayfamıza hoş geldiniz...

Çekmeköy Kurye hizmetlerimiz MotoKuryeMerkezi'mizin kurye hizmeti vermiş olduğu bölgelerindendir. Çekmeköy ilçemiz sosyal, iktisadi, turistik ve sanatsal dinamikleriyle ön planda olan Ümraniye'ye bağlı Çekmeköy ve Alemdağ ilçelerimiz İstanbul'un en temiz havasına sahip Anadolu yakasında yer alan bölgelerimizdendir. Çekmeköy Moto Kurye ekiplerimiz ile bu bölgedeki tüm gönderilerinize de hizmet vermektedir. Çekmeköy Kurye hizmetlerimizden bireysel ve kurumsal bütün müşterilerimiz ister mesai saatleri içerisinde, ister mesai saatleri dışındaki evrak, koli, paket, ilaç gibi ihtiyaç duydukları her gönderilerini motosiklet ile taşınması mümkün olduğu sürece istedikleri adreslere ve kuruluşlara istedikleri sürelerde teslim edebilmektedir. İstanbulun 39 ilçesinde aktif olarak görev yapan motorize ekiplerimizle sizlerin de zamanla olan yarışınızdaki en iyi çözüm ortağınız yine Çekmeköy Kurye 'lerimiz olmaktadır. Motokuryemerkezi firmamız 20 yıllık kuryelik tecrübesi ve adress bilgisiyle sizlerinde gece ve gündüz istanbulun tüm bölgelerine istediğiniz zamanda sorunsuz kaliteli ve uygun fiyatlarımızla göndere bilir ve getirte bilirsiniz. Bu gönderi seçeneğimiz ve diğer seçeneklerimiz ile ilgili aklınıza takılan ve öğrenmek istediğiniz ne varsa çağrı merkezi irtibat telefonlarımızı arayarak öğrenebilir ve hizmetlerimizden yararlana bilirsiniz. 

Çekmeköy Kurye Hizmet Koşullarımız ve Gönderi Seçeneklerimiz

Çekmeköy Moto Kurye hizmetlerimiz motokuryemerkezimizin hizmet vermeiş olduğu istanbulun 39 ilçesinden biridir. Moto Kurye firması olarak bu ilçede yaşayan yada çalışan bireysel ve kurumsal müşterilerimizin gönderilerinide istedikleri süre ve zaman da istedikleri lokasyonlara sorunsuz ulaştırmakta bizlerin birincil önceliklerindendir. Genel merkezimizin operasyonuna yapacağınız iş emriniz doğrultusunda çalışmaya başlıyoruz. Sonrasında ise yapmış olduğunuz iş emriniz doğrultusunda evraklarınızın yada sizin bulunduğunuz lokasyona en yakın saha personelimizi yönlendirerek hızlı gönderileriniz için ortalama 30 ila 45 dakika içerisinde, normal gönderilerinizde ise 1 ila 1.5 saat içerinde gönderinizi teslim alarak gideceği adreslere ulaştırıyoruz. Cekmekoy Moto Kurye  Hizmetleri sunan Moto Kurye firmamız bünyasinden üç çeşit gönderi yapabilirsiniz. 

 * Vip Kurye gönderi seçeneği : İstanbul içi bölgelerde teslimat süresi 1 saattir ve en hızlı ulaşım sistemimizdir. 

 * Express Kurye gönderi seçeneği : İstanbul içi bölgelerde teslimat süresi 1.5 saattit.

 * Normal Kurye gönderi seçeneği : İstanbul içi bölgelere teslimat süresi 3 saattir. 

Çekmeköy Motosikletli Kurye hizmetlerimiz için sizlerde yukarı yazılı olan gönderi sistemimizi seçerek evraklarınız istediğiniz sürede ve zamanda istediğiniz lokasyonlara ulaştırabilirsiniz. Motokuryemerkezimizden yapacağınız tüm evrak vb gönderileriniz firmamız güvencesi altında sizlerden alınarak hedef noktalara teslim edilmektedir. Günün istediğiniz saatinde sizlerde bu ve diğer hizmetlerimizden 7/24 kesintisiz olarak yararlana bilir ve hizmet alabilirsiniz.

Çekmeköy Moto Kurye Hizmet Seçeneklerimiz

Çekmeköy Kurye | Acil Moto Kurye Hizmeti 

Çekmeköy Kurye | Express Moto Kurye Hizmeti

Çekmeköy Kurye | Vip Moto Kurye Hizmeti

Çekmeköy Kurye | Nöbetçi Moto Kurye Hizmeti

Çekmeköy Kurye | Acil İlaç Kurye Hizmeti 

Motokuryemerkezi 'nin daha onlarca gönderi seçenekleri ve hizmetlerinden istanbulun tüm ilçelerinden dilediğinizce 7/24 Moto Kurye 'lerimiz ile yararlanabilirisiniz.

Çekmeköy Moto Kurye hizmeti Sunduğumuz bölgelerimiz

Motokuryemerkezi istanbul anadolu yakasın da bulunan çekmeköy ilçemizdeki tüm mahalle ve bölgelerinde uzman ekip ve ekipmanlarımızla sizlerin istekleri doğrultusunda çalışıyoruz ve hizmet veriyoruz. Hızlı Moto Kurye gönderilerimiz aşağıda yazılı olan bölgelerdeki müşterilerimiz içindir.

Çekmeköy İlçesi ve Mahallelerimiz 

Alemdağ Mahallesi, Aydınlar Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çamlık Mahallesi, Çatalmeşe Mahallesi, Ekşioğlu Mahallesi, Güngören Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Hüseyinli Mahallesi, Kirazlıdere Mahallesi, Koçullu Mahallesi, Mehmet Akif Mahallesi, Merkez Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Nişantepe Mahallesi, Ömerli Mahallesi, Reşadiye Mahallesi, Sırapınar Mahallesi, Soğukpınar Mahallesi, Sultançiftliği Mahallesi, Taşdelen Mahallesinde hizmet veriyoruz.

Motokuryemerkezi : Firma adresimiz ve iletişim telefonlarımız

Firma Adresi : Kısıklı caddesi no 49 üsküdar / istanbul

Firma İletişim : | 0216 470 69 91 | 0539 290 69 92 | 0532 362 37 90 |

Firma web adresi : www.motokuryemerkezi.com

 

Yorumlar

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın