Bostancı Kurye

Moto Kurye Merkezi

Bostancı Kurye web sayfamıza hoş geldiniz...

Bostancı Kurye Hizmetlerimiz İstanbul Anadolu yakasın'daki ve Avrupa yakasındaki bulunan 39 ilçe ve 789 mahallesinde aktif olarak 7 gün 24 saat kesintisiz olarak devam etmektedir. Sizlerin'de bostancı bölgesin'den gün içerisin'de ve mesai saatleri sonrasın'da yapacağınız tüm kurye gönderileriniz uzman ekip ve ekipmanlarımız ile MotoKuryeMerkezi firmamız çalışanları ile sorunsuz olarak vermiş olduğunuz adres ve lokasyonlar'dan teslim alınarak gitmesini istediğiniz hedef noktalara o anki aciliyet durumunuza göre seçmiş olduğunuz sürelerde ulaştırılarak teslim edilmektedir. Bostancı Kurye ekiplerimiz aracılığı ile yapacağınız gönderileriniz için motokuryemerkezimiz den oluşturmuş olduğunuz iş emri'niz doğrultusunda çalışmaya başlıyoruz ve seçmiş olduğunuz hizmet seçeneklerimiz ile sizlerinde zaman ile olan yarışlarınızda Bostancı Kurye ekibimiz ile çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu ve diğer hizmetlerimiz'den yararlanmak için yapmanız tek gereken şey firmamızın operasyon merkezi ile iletişime geçerek iş emri formunuzu doldurmaktır. Sonrasında genel merkezimize bağlı olarak çalışan ve bulunduğunuz konuma en yaevraklkın olan motorize kurye personelimizi yönlendirerek acil gönderi seçimiz'de 30 ila 45 dakika da gönderilerinizi alıyoruz ve aynı süre'de hedef noktaya ulaştırıyoruz, normal gönderi seçeneğiniz de ise 90 dakika da gönderileriniz bulunduğu konumdan alıyoruz ve yine aynı şekilde İstanbul içi geçerli bölgelerimize 90 dakika da gönderilerinizi sorunsuz bir şekilde gönderilesini istediğiniz hedef noktalara ulaştırıyoruz. Bostancı Moto Kurye hizmetlerimiz ve diğer hizmet seçeneklerimizle ilgili daha detaylı bilgiyi 7/24 çağrı merkezimiz arayarak öğrenebilirsiniz, sizleride MotoKuryeMerkezi ailemiz'de görmekten kıvanç duyarız.

Bostancı Kurye Hizmet Prosedürümüz Ve Gönderi Seçeneklerimiz

Bostancı Kurye Hizmetleri MotoKuryeMerkezi 'nin müşterilerine 7/24 kesintisiz olarak sunmuş olduğu moto kurye hizmet bölgelerimiz'dendir. Kadıköy ilçemize bağlık en büyük mahallelerinden olan bostancıdaki bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimiz için de bu bölgede günü her saatinde aktif hazır bekleyen uzman ekiplerimiz ile sizlerinde ulaştırılmasını istediğiniz ve matbu olarak gitmesi gereken evrak, koli, paket, kimlik, pasaport, gümrük evrakları gibi önemli tüm gönderilerinizi sizlerden hızlıca teslim alarak gitmesini istediğiniz İstanbul ilimiz sınırları içerisindeki bölgelerimize Express Moto Kurye yada Normal Moto Kurye gönderi seçeneklerimiz ile tam vaktinde göndere bilir yada bulunduğunuz konuma getirte bilirsiniz. Motokuryemerkezi mize yapacağınız iş emriniz doğrultusunda çalışıyoruz ve sizlere teslimat süresi sözü verilen zamanlarda gönderileriniz sorunsuz olarak ve firmamız güvencesi kapsamında teslim ediyoruz. İstanbul'da 20 yıllık kuryelik geçmişimiz ve adres bilgimiz ile sizler de zaman ile yarışlarınızda bizi tercih edebilir ve hizmetlerimizden yararlana bilirsiniz, bunun için yapmanız gereken tek şey iletişim telefonlarımız'dan bize ulaşabilir yada www.motokuryemerkezi.com web adresimizden kendinize uygun iş emri formumuzu doldurarak kurye talebinde buluna bilirsiniz. Bostancı Motosikletli Kurye hizmetlerimiz bu şekilde çalışmakta ve siz müşterilerine hizmet sunmaktadır. Diğer gönderi seçeneklerimiz aşağıda yazıldığı gibidir.

 * Bostancı Moto Kurye Hizmet Seçeneklerimiz

Bostancı Kurye | Acil Moto Kurye Hizmeti 

Bostancı Kurye | Express Moto Kurye Hizmeti

Bostancı Kurye | Vip Moto Kurye Hizmeti 

Bostancı Kurye | Arabalı Kurye Hizmeti 

Bostancı Kurye | Hızlı Uçak Kurye Hizmeti 

MotoKuryeMerkezi 'nin yukarıda yazılı olan ve daha onlarca hizmet seçeneklerimiz ile sizlerinde 7/24Kurye 'personellerimiz ile kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

 İstanbul'un, Kadıköy ilçesine bağlı Kadıköy'ün doğusunda yer alan Bostancı, sahilden D-100 Karayolu'na doğru yaklaşık 2 kilometre boyunca uzanır. Pek çok işletmenin yer aldığı sokaklarıyla ünlü olan semtimiz de Kurumsal ve Bireysel tüm müşterileri'mizin memnuniyetini birincil önceliğimiz olarak amaçladığımız'dan ötürü, Bostanci Moto Kurye ekibimiz ile 365 gün 7/24 hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Bostanci Kurye Hizmet Bölgelerimiz

MotoKuryeMerkezi ailesi olarak gün içi ve mesai saatleri sonrasında motosikletli kurye hizmeti sunduğumuz bostancı beldemizdeki tüm lokasyonlarımız aşağıda yazılı olan bölgelerimizdeki müşterilerimiz için devam etmektedir. 

* Bağdat Caddesi *Değirmen Yolu Caddesi * Doktor Kemal Akgüder Caddesi * Emin Ali Paşa Caddesi * Mehmet Şevki Paşa Caddesi * Prof. Dr. Ali Nihat Tarlan Caddesi ve Vukela Caddesindeki ikamet eden ve iş yerleri için uzman kurye'lerimiz ile sizlere hizmet sunmaktayız. 

Firma adresimiz ve iletişim telefonlarımız

Motokuryemerkezi 20 yıllık kuryelik tecrübesi ve adress bilgisiyle siz müşterileri için günün her saatinde motokurye hizmeti vermektedir. Motokuryemerkezimiz İstanbul Anadolu yakası 15 temmuz şehitler köprüsü ayakları Üsküdar'a bağlı olan Altunizade Mahallesinde yer almaktadır.

Firma Adres : Kısıklı caddesi no 49 altunizade mahallesi Üsküdar / İstanbul

Firma İletişim : 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 - 0532 362 37 90 

Web Adresimiz : www.motokuryemerkezi.com

 

Yorumlar

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın