Adalar Kurye

Moto Kurye Merkezi

Adalar Kurye web sayfamıza hoş geldiniz...

 Adalar Kurye : Hizmetlerimiz Mega Kent İstanbul şehrinin Anadolu Yakası’nda ve güney bölgesinde konumlanan, Büyükada, Heybeliada, Burgazada, Kınalıada ve Sedef adasına hızlı ve güvenilir tüm kurye gönderileriniz için, sizlerde gün içerisinde Kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar ilçesinde bulunan Motokuryemerkezi Firmamızın iletişim numaralarından yada web sayfası üzerinden iş emri formu doldurarak gün içerisinde adalar bölgelerine iş yerinizin yada kendi özel evrak, koli, paket, hediyelik eşya gibi özel gönderilerinizi firmamız aracılığılı ile uzman Adalarda Kurye personellerimiz aracılığı ile sorunsuz olarak ulaştıra bilirsiniz. İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası olmak üzere 39 ilçe ve 789 mahallesine aktif olarak kurye hizmetleri sunan fimamız 20 yıllık kuryelik tecrübesi ve adres bilgisiyle sizlerinde gün içerisinde yada geceleri nöbetci kurye 'leri ile kesintisiz olarak sorunsuz bir şekilde ulaştırmayı misyon edinmiştir. Firmamızın birincil önceliği ise siz değerli müşterilerimizin ve aile üyelerimizin memnuniyetidir. Adalar Kurye hizmetlerinden yararlanmak için yapmanız tek şey genel merkezimizi arayarak çağrı merkezimize iş emrinizi oluşturarak bulunduğunuz konuma en yakın saha personelimizi yani Motosikletli Kurye mizi yönlendirerek sizlerden yollamak istediğiniz Adalar Moto Kurye gönderilerinizi teslimat formunu doldurarak teslim alır ve ulaşmasını istediğiniz lokasyona direkt olarak sorunsuzca ulaştırır ve teslim eder. Sonrasında yollamış olduğunuz gönderiniz için görevlendirilen Moto Kurye personelimiz gün içerisinde her an irtibat halinde olduğu operasyon merkezimizi arayarak teslimat bilgilerini verir. Motokuryemerkezinin Operasyon sorumlusu personellerimiz bizler aracılığı ile ulaştırmış olduğunuz gönderinizin tüm bilgilerini tarafınıza mail yada telefon aracılığı ile aktarır. Firmamız aracılığı ile yollamış olduğunuz bütün gönderilerinizin teslimat alımından sonrasına kadar olan tüm bilgileri çalışanlarımız tarafından kayıt altına alınarak arşivlenmektedir. Sizlerde Bu ve diğer tüm gönderi seçeneklerimiz ile ilgili aklınıza takılan ne varsa günün her saatinde 7/24 bizi arayarak öğrene bilir ve hizmetlerimzden yararlana bilirsiniz.  

Adalar Kurye hizmetimiz ve gönderilerinizle ilgili tüm bilinmesi gerekenler

Adalar Kurye Hizmetlerimiz İstanbul ilimizde bulun tüm adalara yapılmaktadır bu bölgelerimizin geçerli olduğu adaların isimleri aşağıda yazlı olduğu yerleşim yerlerine yapılmaktadır.

Büyük Ada | Burgaz Ada | Heybeli Ada | Kınalı Ada | Sedef Adası | Kaşık Adası | Yassı Ada | Sivri Ada | Tavşan Adası | Bölgerimize İstanbulun tüm ilçelerinden hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri içerisinde bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimiz hizmet alabilir. İstanbul Anadolu yakası yada Avrupa yakasındaki iş yerlerinizin yada şahsi gönderilerinizin sorunsuz şekilde ve vaktinde ulaştırılmasını istediğinizde yapmanız gereken tek şey bu işte uzman olan motokuryemerkezimizi aramaktır. Kurye ve Lojistik sektöründe 20 yıllık tecrübemiz ile sizlere hayatınızdaki zaman ile olan yarışlarınızda en iyi çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyuyoruz. Sizlerde uzman moto kurye personellerimiz ile yetiştirilmesi gereken, ve özel olarak elden teslim esilmesini istediğiniz evrak, kimlik, pasaport, paket, koli gibi motosikletli kurye ile taşınması mümkün olan her gönderilerinizi sizlere sözü verilen teslimat sürelerinde istediğiniz hedef noktaya en hızlı şekilde ulaştırıyoruz. İstanbul ile bağlı olan adalara yaptığınız bütün gönderilerinize tek ücret tarifesi uygulanır ve bu tarifemiz express gönderi olarak tarafınızdan tahsis edilir. Adalar Moto Kurye ile Aklınıza takılan ne varsa genel merkezimizden öğrene bilirisiniz. Sizleride aramızdan görmekten kıvanc duyarız. Bizler tüm kadromuz ve ekipmanlarımız ile sizlerin en ihtiyacınız olduğu durumlarınızda hizmetlerinizdeyiz. 

Adalar Kurye Hizmet Seçeneklerimiz   

Adalar Kurye | Moto Kurye Hizmeti 

Adalar Kurye | Motosikletli Kurye Hizmeti 

Adalar Kurye | Express Moto Kurye Hizmeti 

Adalar Kurye | Acil Moto Kurye Hizmeti 

Adalar Kurye | İstanbul Moto Kurye Hizmeti 

Motokuryemerkezimizin bunlar ve daha bir çok gönderi seçeneklerimiz ile her zaman hizmetlerinizdedir. Bizelere Aşağıda yazılı olan telefon numaralarımızdan ulaşabilirisiniz.

Moto kurye Merkezi iletişim bilgileri 

Firma iletişim telefonlarımız : 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 - 0532 362 37 90 

Firma web adresimiz : www.motokuryemerkezi.com

 

Yorumlar

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın