Zeytinburnu Kurye

Moto Kurye Merkezi

Zeytinburnu Kurye hizmetleri web sayfamıza hoş geldiniz..!!

 İstanbul'un ilk yerleşim yerlerinden biri olan Zeytinburnu, marmara denizinin suları ile birleştiği nokta'dan oluşur. Ünlü Olivium alışveriş merkezi ve bir çok uygun işletmenin bulunduğu bölgededir. Atatatürk havaalanına 15-20 dk'lık mesafede bulunan Zeytinburnu ilçemizdeki tüm müşterilerimizin de yoğun İstanbul trafiğinin karmaşıklığında yaşayacakları gecikmeleri minumuma indiriyoruz. Moto Kurye Merkezi mize bağlı olarak çalışan uzman kadro personellerimiz tamamen sizlerin istekleri doğrultusunda gönderinizi yani (kargo) larınızı istenilen adreslerden teslim alıyor ve istenilen İstanbul içi bölgelere yada çevre illere ulaştırıyor. 

 Zeytinburnu ilçemiz İstanbul Avrupa yakasındaki Bakırköy ilçemize komşu bir yerleşkedir, bu bölgede araç trafiğinin en yoğun olan bir yer olmasından mütevelit sizlerin gönderilerini istenilen süreler içerisinde bir tek profesyonel bir motorlu kurye ulaştıra bilir. İşte tam bu durum da biz Moto Kurye Merkezi olarak devreye giriyoruz ve sizler eviniz de veya iş yeriniz de sıcacık kahvelerinizi yudumlarken bizler evrak vb gönderilerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde taşıyoruz..

Zeytinburnu Moto Kurye ile Kurye gönderisi nasıl yapılır?

 Zeytinburnu Moto Kurye hizmetlerimizden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey bizlere web sitemizdeki irtibat telefonlarımız dan ulaşmak veya iş emri formunuzu bize yollamak. Siz değerli müşterilerimiz firmamıza iş emrinizi oluşturduktan sonra çalışmaya başlıyoruz, kaydınız operasyon merkezimize yapılıyor ve size yani gönderinizin alınacağı lokasyona en yakın olan motorize kuryemiz yönlendiriliyor. Sonrasında gönderinizi teslim alan kurye personelimiz merkezimize oluşturmuş olduğunuz iş emri kaydınıza göre yani seçmiş olduğunuz seçeneğe göre (normal) gönderi yada (express) gönderi isteğinize göre gitmesini istediğiniz lokasyona sorunsuz bir şekilde ulaştırıyor..

Zeyinburnu Motorlu Kurye gönderinizde dikkat edilmesi gerekenler.!

 Moto Kurye Merkezi firmamız ile yapacağınız her gönderiler bizim güvencemiz altında yapılmaktadır. Sizler gönderi yapmak için bizim ile iletişime geçtiğinde operasyon merkezi çalışanımız tarafından kaydı verdiğiniz saat ve tarih kayıt altına alınırak seçmiş olduğunuz aciliyet durumunuza göre express ise İstanbul içi bölgelere (90) dakika alınır ve teslim edilir, normal gönderi seçeneğiniz de ise (180) dakika içerisinde alınır ve teslim edilir. Zeytinburnu Motorlu Kurye gönderisi seçtiğiniz de görevlendirilen motorize kuryemiz sizin evrağınız haricinde başka her hangi bir yere uğramaz ve doğrudan sizin evrağınızın teslimatını gerçekleştirir, bu nedenle de hızlı gönderi seçeneğimiz normal gönderinizin iki katı olarak ücretlendirilir. Sizler de bu hizmet seçeneğimiz ile ilgili fiyat bilgisi için yada aklınıza takılan diğer sorularınız için firmamız ile iletişime geçin.

Zeyinburnu İlçemiz de sunduğumuz hizmet seçeneklerimiz

Zeytinburnu Kurye | Acil Zeytinburnu Kurye 

Zeytinburnu Kurye | Hızlı Zeytinburnu Kurye

Zeytinburnu Kurye | Express Zeytinburnu Kurye

Zeytinburnu Kurye | Şehirlerarası Zeytinburnu Kurye

Zeytinburnu Kurye | İstanbul Zeytinburnu Kurye

MotoKuryeMerkezi Firmamız yukarıda yazılı olan ve daha onlarca hizmet seçenekleri ile sizlerinde acil durumlarınızdaki en iyi çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyuyor..

Zeytinburnu Moto Kurye bölgelerimiz ve hizmet noktalarımız

Nuripaşa Mahallesi,Seyitnizam Mahallesi,Sümer Mahallesi,Telsiz Mahallesi,Veliefendi Mahallesi,Yenidoğan Mahallesi,Yeşiltepe Mahallesi,Beştelsiz Mahallesi,Çırpıcı Mahallesi,Gökalp Mahallesi,Kazlıçeşme Mahallesi,Maltepe Mahallesi,Merkezefendi Mahallesi gibi tüm zeytinburnu ilçesine bağlı noktalara Zeytinburnu Kurye ekiplerimiz 7 gün 24 saat hizmetlerine devam etmektedir.

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgileri

Motokuryemerkezi istanbul anadoluyakası üsküdar ilçesinin altunizade mahallesindedir.

Adress : Kısıklı caddesi no 49 altunizade mahallesi / üsküdar

İletişim : Genel Merkez | 0216 470 69 91 

                  : Gsm                  | 0544 470 69 91

                                               | 0532 362 37 90 

               : web | www.motokuryemerkezi.com

 

 

Yorumlar

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın