Şişli Kurye

Moto Kurye Merkezi

Şişli Kurye Hizmetleri web sayfamıza hoş geldiniz..

 Şişli Kurye hizmetlerimiz İstanbul ilimiz deki tüm ilçeler de olduğu gibi bu yerleşkemiz de de devam etmektedir, Motorlu Kurye personellerimiz ile bu semtteki bireysel ve kurumsal müşterilerimizinde kurye ihtiyaçlarında en etki çözüm ortağı tabiki motokuryemerkezi olarak yine biz oluyoruz. İstanbul Avrupa yakasında bulunan ilçemiz şişli yoğun araç tarafının olduğu ilk sıra da gelen bir yerdir ve bu ilçede bulunan iş yeri kalabalığındaki evrak trafiğide haliyle diğer semtlerimize nazaran daha fazla olmaktadır. İşte tamda bu noktada Moto Kurye Merkezi ailesi olarak biz devreye giriyoruz ve siz değerli müşterilerimiz iş yeriniz de veya eviniz de sıcacık kahvelerinizi yudumlarken bizler sizin evrak ve gönderilerinizi bir telefon ile masanızdan alarak gidecekleri lokasyonlara hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Taksim ve Mecidiye köye komşu olan Şişli ilçemiz için siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına başlatmış olduğumuz Şisli Kurye 'lerimiz ile kesintisiz olarak müşterilerimize kurye taşımacılığını sunmuş olduğumuz hizmet bölgeleri arasındadır.

Şişli Moto Kurye Gönderisi Yaparken Bilmeniz Gereken Hususlar

 Şişli Moto Kurye gönderisi yapmanız için öncelikle firmamızın operasyon merkezine iş emri kaydınızı oluşturmalısınız. İş emri formunuz düzgün bir şekilde oluşturuldukdan sonra gönderinizin yani evrağınız teslim alınacağı lokasyona en yakın motorize kurye personelimiz yönlendirilerek gönderiniz teslim alınır. Gönderinizi teslim olan personelimize gönderinizin gideceği adres ve teslimat süresinin talimatını veren operasyon merkezi personelinimizin takibi doğrultusunda evrağınız sorunsuz bir şekilde teslimat noktasına ulaştırılır, sonrasında motorize kurye'miz teslimatını isim imza karşılığında gönderinizin teslimatını yapar. Teslimat işini sorunsuz bir şekilde halleden motorize kurye personelimiz operasyon merkezine isim bilgisini verir ve görevini tamamlar, sonrasında operasyon merkezimiz tarasınıza tlf yada mail yoluyla teslimat bilgisini size aktarır böyle şişli kurye gönderiniz sorunsuz olarak halledilmiş olur. 

Şişli Kurye Hizmet Seçeneklerimiz

Şişli Kurye | Şişli Moto Kurye

Şişli Kurye | Şişli Motor Kurye

Şişli Kurye | Şişli Motorlu Kurye

Şişli Kurye | Şişli Acil Kurye

Şişli Kurye | Şişli Hızlı Kurye

Moto Kurye Merkezi firmamız yukarıda yazılı olan ve daha onlarca hizmet seçenekleri ile İstanbul genelinde sizlerin de 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmetinizde.

Sisli Motorlu Kurye Hizmet Bölgelerimiz 

Balaban Mahallesi,Bekirli Mahallesi,Beyciler Mahallesi,Büyükçavuşlu Merkez Mahallesi,Büyükkılıçlı Mahallesi,Cumhuriyet Mahallesi,19.Mayıs Mahallesi,Bozkurt Mahallesi,Cumhuriyet Mahallesi,Duatepe Mahallesi,Ergenekon Mahallesi,Esentepe Mahallesi,Eskişehir Mahallesi,Feriköy Mahallesi,Fulya Mahallesi,Gülbahar Mahallesi,H.Edip Adıvar Mahallesi,H.Rıfat Paşa Mahallelerinde Şişli Motorlu Kurye ekibimiz sizler için hizmetlerine devam etmektedir.

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgileri

Motokuryemerkezi istanbul anadoluyakası üsküdar ilçesinin altunizade mahallesindedir.

Adress : Kısıklı caddesi no 49 altunizade mahallesi / üsküdar

İletişim : Genel Merkez | 0216 470 69 91 

                  : Gsm                  | 0544 470 69 91

                                               | 0532 362 37 90 

               : web | www.motokuryemerkezi.com

Yorumlar

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın