Silivri Kurye

Moto Kurye Merkezi

Silivri Kurye hizmetleri web sayfamıza hoş geldiniz..

 Silivri Kurye hizmetlerimiz hakkında bilmek istediğiniz her şey bu sayfada sizler için düzenlendi. İstanbul Anadolu yakasında bulunan Moto Kurye Merkezi firmamız İstanbul içi bağlı tüm ilçeler de aktif olarak 20 yıldır kuryelik sektöründe öncü bir firma olmaktadır. İstanbula bağlı olan ve en uc noktada bulunan silivri ilçemizdeki müşterilerimize de acil durumlarında yanlız bırakmıyor ve sizlerinde en iyi çözüm ortağınız olabilmek adına elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Silivri ilçemizde bulunan bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimiz için İstanbul çıkışlı gönderilerinizi yada silivri çıkışlı gönderilerinizi sizler için istediğiniz lokasyonlara hızlı ve güvenli bir şekilde taşıyoruz ve teslimatını geçkleştiriyoruz. İstanbul Silivri Tarihi ve eski bir yerleşim yeri olan Denizi ile fark yaratan istanbula bağlı 852 km lik uzun bir yüz ölçümüne sahip ilçemizde bizde sizlere hertürlü motorlu kurye hizmeti verebilmek adına, Silivri Moto Kurye 'lerimiz ile Silivri ve çevresindeki il ve ilçelerimize yapılacak tüm teslimatlarınıza kurye hizmeti sağlamaktayız.

Silivri Moto Kurye Gönderisinde Dikkate Alınması Gereken Hususlar

 Silivri Moto Kurye hizmetlerimiz den yararlanmak istediğiniz de diğer ilçelerimiz de olduğu gibi burada da ilk önce firmamızın operasyon merkezine iş emri kaydınız alınması gerekmektedir. İş emri formunuzu düzenleyen opersyon merkezi çalışanımız tarafından yönledirilen motorize kurye personelimiz gönderinizi alınacağı adrese gider ve kargonuzu teslimat formu karşılığında teslim alır. Sonrasında Motorlu Kurye miz kargonuzu gideceği adrese tek gönderi seçeneğimiz ile yani express seçeneği doğrultusunda hızlıca götürür ve isim imza karşılığında teslimatını gerçekleştirir. Firmamız İstanbul Anadolu yakasında olmasından ötürü esas görev yeri İstanbul içi bölgelerdir ve bu bölgeler Anadolu yakasında Tuzla ilçesine Avrupa yakasında ise Büyükçekmeceye kadar olan sınırları içerisindedir. Silivri ilçemiz "extra" bölge olduğundan mütevelit bu ilçemize normal gönderi seçeneği uygulanmamaktadır, sadece (hızlı) gönderi seçeneği ile gönderileriniz taşınmaktadır. Sizler de İstanbul çıkışlı veya Silivri çıkışlı gönderileriniz için detaylı bilgiyi iletişim telefonlarımızı istediğiniz gün ve saatte arayarak operasyon merkezimizden öğrene bilir ve kurye talebinde buluna bilirsiniz. 

Silivri Kurye Hizmet Seçeneklerimiz 

Silivri Kurye | Silivri Moto Kurye Hizmetleri

Silivri Kurye | Silivri Motorlu Kurye Hizmetleri

Silivri Kurye | Silivri Şehirlerarası Kurye Hizmetleri

Silivri Kurye | Silivri Hızlı Kurye Hizmetleri

Silivri Kurye | Silivri Express Kurye Hizmetleri

Moto Kurye Merkezi firmamızı hemen arayarak kurye talebinde buluna bilir ve diğer hizmet seçeneklerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz..

Silivri Moto Kurye Hizmet Bölglerimiz

 Çayırdere Mahallesi,Çeltik Mahallesi,Danamandıra Mahallesi,Fatih Silivri Mahallesi,Fenerköy Mahallesi,Fevzipaşa Mahallesi,Gazitepe Mahallesi,Gümüşyaka Merkez Mahallesi,Hürriyet Mahallesi,İsmetpaşa Mahallesi,Kadıköy Mahallesi,Kavaklı Mahallesi,Akören Mahallesi,Alibey Mahallesi,Alipaşa Mahallesi,Kurfallı Mahallesi,Küçük Kılıçlı Mahallesi,Küçüksinekli Mahallesi,Mimarsinan Silivri Mahallesi,Ortaköy Merkez Mahallesi,Piri Mehmet Paşa Mahallesi,Sancaktepe Mahallesi,Sayalar Mahallesi,Selimpaşa Merkez Mahallesi,Semizkumlar Mahallesi,Seymen Mahallesi,Sinekli Mahallesi,Yeni Mahallesi,Yolcatı Mahallesi,Balaban Mahallesi,Bekirli Mahallesi,Beyciler Mahallesi,Büyükçavuşlu Merkez Mahallesi,Büyükkılıçlı Mahallesi, ve Cumhuriyet Mahallesinde Silivri Moto Kurye merkezimiz ile hizmet vermektedir.

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgileri

Motokuryemerkezi istanbul anadoluyakası üsküdar ilçesinin altunizade mahallesindedir.

Adress : Kısıklı caddesi no 49 altunizade mahallesi / üsküdar

İletişim : Genel Merkez | 0216 470 69 91 

                  : Gsm                  | 0544 470 69 91

                                               | 0532 362 37 90 

               : web | www.motokuryemerkezi.com

 

Yorumlar

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın