Sarıyer Kurye

Moto Kurye Merkezi

Saıyer Kurye hizmetleri web sayfamıza hoş geldiniz..

 Sarıyer Kurye hizmet seçeneklerimiz bu ilçemiz deki bireysel ve kurumsal müşterilerimizin de acil durumları için kesintisiz bir şekilde 7 gün 24 saat devam ediyor. İstanbul Anadolu yakasında bulunan genel merkezimize bağlı olarak çalışan motorize ekiplerimiz İstanbul'un her bölgesinde dağıtımlarını hızlı ve güvenilir bir şekilde 20 yıldır sürmektedir. Firmamız aracılığı ile yapmış olduğunuz tüm evrak vb gönderileriniz bizim güvencemiz altında yapılmaktadır, operasyon merkezine iş emri formunuz oluşturulduktan sonra görevlendirilen kurye personelimiz iş bitimine kadar sadece sizin gönderiniz ile ilgilenir. Sarıyer ilçemiz Avrupa yakasında bulunan tarihi güzelliği ile bilinen bir yerleşkedir, bu ilçemiz de malesefki İstanbul ilimizin keşkemeş trafine maruz kalan bir bölge olmasından dolayıda acil durumlarınız da bir yere gitmeniz oldukça zaman almaktadır, o yüzden zamanında ulaşmasını istediğiniz tüm gönderilerinizi bizler aracılığı ile yapabilirsiniz. Sarıyer İstanbul Boğazının en güzide semtlerindendir. Doğası ve deniz manzarası ile büyüleyici bir yapıya sahip olan ilçemizde sizlere özel olarak sunduğumuz Sariyer Moto Kurye' lerimiz ile kesintisiz günün her saati yararlabileceğiniz hizmetlerimiz arasındadır.

Sarıyer Moto Kurye Gönderinizde Bilmeniz Gereken Hususlar

 Sarıyer Moto Kurye ekiplerimiz ile gönderi yapabilmeniz için öncelikle firmamız ile iletişime geçmeniz ve iş emri formu oluşturmanız gerekmektedir. Bu iş emri formonu ister irtibat telefonlarımızdan istersenizde web sitemiz üzerinden gerçekleştire bilirsiniz. Moto Kurye Merkezi firmamızın operasyon merkezi çalışanları tarafından oluşturulan iş emrinizden sonrasında çalışmaya başlıyoruz ve iş bitimine kadar da gönderinizin teslimatı için çalışıyoruz. İstanbul içi tüm ilçelere sarıyer den gönderi yapabilir yada tüm ilçelerden sarıyere evrak getirte biliyorusnuz, bunun için yukarıda dediğimiz üzere tamamen sizlerin isteği doğrultusunda görevimizi icra ediyoruz. Firmamız dan gönderi yapmak istediğiniz de bu hizmeti iki şekilde yapabilirsiniz, gönderilerinizi isterseniz acil kurye sistemizde İstanbul ilçelerine total da (90) dakika da istersenizde normal kurye seçeneğimiz ile (180) dakika gibi süreler içerisinde ulaştıra biliyorsunuz. Acil gönderileri seçeneğiniz de evrağınızı teslim alan kurye personelimiz sizin gönderiniz haricinde başka her hangi başka bir yere uğramaz ve doğrudan sizin teslimat adresinize gider ve görevini layıkıyla yerine getiri. Sarıyer Acil Kurye sistemi ile yaptığınız gönderileriniz ise normal kurye gönderisinin  iki katı olarak ücretlendirilir bununla ilgili daha fazla bilgiyi operasyon merkezimizden öğrene bilirsiniz. 

Sarıyer Motorlu Kurye Hizmet Seçeneklerimiz

Sarıyer Kurye | Sarıyer Moto Kurye Hizmetleri

Sarıyer Kurye | Sarıyer Motorlu Kurye Hizmetleri

Sarıyer Kurye | Sarıyer Motor Kurye Hizmetleri

Sarıyer Kurye | Sarıyer Acil Kurye Hizmetleri

Sarıyer Kurye | Sarıyer Şehiriçi Kurye Hizmetleri

MotoKuryeMerkezi İstanbul'un 20 yıldır Her Bölgesinde Motorlu Kurye Merkezi...

Sariyer Kurye Hizmet Bölgelerimiz

Huzur Mahallesi,İstinye Mahallesi,Kazım Karabekir Paşa Mahallesi,Kemer Mahallesi,Kısırkaya Mahallesi,Kireçburnu Mahallesi,Kocataş Mahallesi,Kumköy Mahallesi,Maden Mahallesi,Maslak Mahallesi,Merkez Mahallesi,Pınar Mahallesi,Poligon Mahallesi,Pttevleri Mahallesi,Reşitpaşa Mahallesi,Rumeli Hisarı Mahallesi,Rumeli Kavağı Mahallesi,Rumelifeneri Mahallesi,Tarabya Mahallesi,Uskumruköy Mahallesi,Yeni Mahallesi,Yeniköy Mahallesi,Zekeriyaköy Mahallesi,Ayazağa Mahallesi,Bahçeköy Merkez Mahallesi,Bahçeköy Yeni Mahallesi,Baltalimanı Mahallesi,Büyükdere Mahallesi,Cumhuriyet Mahallesi,Çamlıtepe Mahallesi,Çayırbaşı Mahallesi,Darüşşafaka Mahallesi,Demirci Mahallesi,Emirgan Mahallesi,Fatih Sultan Mehmet Mahallesi,Ferahevler Mahallesi,Garipçe Mahallesi,Gümüşdere Mahallesi ve tüm caddelerine kadar Sarıyer Kurye merkezi ekiplerimiz sizlere hizmet vermeye devam etmektedir sizlerde bu hizmetlerimizden yararlanmanız için yapmanız gereken tek şey bizi aramaktır.

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgileri

Motokuryemerkezi istanbul anadoluyakası üsküdar ilçesinin altunizade mahallesindedir.

Adress : Kısıklı caddesi no 49 altunizade mahallesi / üsküdar

İletişim : Genel Merkez | 0216 470 69 91 

                  : Gsm                  | 0544 470 69 91

                                               | 0532 362 37 90 

               : web | www.motokuryemerkezi.com

Yorumlar

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın