Mecidiyeköy Kurye

Moto Kurye Merkezi

Mecidiyeköy Kurye sayfamıza hoş geldiniz..

 Mecidiyeköy Kurye hizmetleri İstanbul genelinde ve çevre illere yapacağınız gönderilerinizin teslimatı için uzman ekiplerimizce devam ediyor. Moto Kurye Merkezi firmamız İstanbul da 20 yıldır taşımacılık sektörünün en önde gelen ismi olabilmek adına gece gündüz kaliteli ve güvenli hizmetlerini müşterilerine sunmayı misyon edinmiştir. Firmamıza Bağlı olarak çalışan tüm personellerimiz işinde uzman ve işini severek yapan kişilerdir, sizler de bu kalite ve tecrübe iş birliğinde ailemize dahil olabilirsiniz. Mecidiyeköy ilçemiz Araç trafiğinin en yoğun olduğu, çok sayıda iş merkezi ve hizmet sektörünün bulunduğu kalabalık  ilçelerimizdendir. Yoğun iş temposundaki evrak, dosya, fatura gibi tüm acil teslimatlarda işinizi hafiflete bilmek adına  Mecidiyekoy Moto Kurye'lerimiz ile günün her saati standart kalite prensiplerimizle hizmet vermekteyiz. 

 Mecidiyeköy Moto Kurye Gönderilerinizde Bilinmesi Gereken Hususlar

 Mecidiyeköy Moto Kurye hizmeti almak istediğiniz de öncelikle firmamıza kaydınızın oluşturulması gerekmektedir. MotoKuryeMerkezi'nin operasyon merkezine yapılan iş emri kaydınız sonrasında tamamen sizlerin isteği doğrultusunda çalışıyoruz ve gönderileriniz nereden alınması gerekiyor ise o bölgeye en yakın motorize ekibimizi yönledirerek evrağınızı aldırıyoruz. Evraklarınız veya benzeri gönderilerinizi teslim alan personelimiz sizin seçmiş olduğunuz gönderi seçeneğine göre acil veya normal gönderi şeklinde gideceği lokasyona gönderinizi ulaştırıyor ve isim imza karşılığında teslimatı gerçekşeltiriyor. İstanbul içi bölgelerin hepsinde aktif olarak bulunan ve çalışan kurye personellerimiz ile gönderilerinizi çok kısa süreler içerisinde alıp istediğiniz adreslere ışık hızında ulaştırıyoruz, sizlerinde acil durumlarınızda en iyi çözüm ortağınız oluyoruz. Öncelikle bilmeniz gereken hususlar ise şunlardır ; Firmamız aracılığı ile gönderi yaptığınız da iş emrinizi oluşturulduktan sonra motorize kurye personelimiz gönderinizin alınacağı lokasyona ulaşmadan evrağınız hazır bir şekilde bekletilmesi gereklidir. Alım noktasına yönlendirilen kurye evrağınızı almaya gittiğinde evrağınız hali hazır değil ise bekletilen kurye için gönderinize bekletilme ücreti yansıtılacaktır, bunun ilgili detaylı bilgiyi çağrı merkezimizden telefon ederek de öğrene bilirsiniz. İstanbul ilçeleri arasında yapacağınız mecidiyeköy acil kurye gönderileriniz maksimum (90) dakika gibi sürede alınır ve teslim edilir, normal kurye gönderileriniz ise yine İstanbul il sınırları içerisindeki bölgelere (180) dakika gibi sürelerde teslimatları yapılır.

Mecidiyeköy Kurye Hizmet Seçeneklerimiz

Mecidiyeköy Kurye | Mecidiyeköy Moto Kurye Hizmeti

Mecidiyeköy Kurye | Mecidiyeköy Motorlu Kurye Hizmeti

Mecidiyeköy Kurye | Mecidiyeköy Motosikletli Kurye Hizmeti

Mecidiyeköy Kurye | Mecidiyeköy Express Kurye Hizmeti

Mecidiyeköy Kurye | Mecidiyeköy Acil Kurye Hizmeti

MotoKuryeMekrezi firmamız (20) yıldır İstanbul da toplam 39 ilçede 7 gün 24 saat profesyönel taşımacılık hizmeti sunan öncü bir kuruluştur..

Mecidiyeköy Motorlu Kurye Hizmet Bölgeleri

M.Şevket Paşa Mahallesi,Mecidiyeköy Mahallesi,Merkez Mahallesi,Meşrutiyet Mahallesi,Paşa Mahallesi,Teşvikiye Mahallesi,Yayla Mahallesi,19.Mayıs Mahallesi,Bozkurt Mahallesi,Cumhuriyet Mahallesi,Duatepe Mahallesi,Ergenekon Mahallesi,Esentepe Mahallesi,Eskişehir Mahallesi,Feriköy Mahallesi,Fulya Mahallesi,Gülbahar Mahallesi,H.Edip Adıvar Mahallesi,H.Rıfat Paşa Mahallesi,Halaskargazi Mahallesi,Harbiye Mahallesi,İnönü Mahallesi,İzzetpaşa Mahallesi,Kaptan Paşa Mahallesi,Kuştepe Mahallesinde Mecidiyeköy Motorlu Kurye lerimiz sizler için günün her saatinde kesintisiz hizmetlerine devam etmektedir.

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgileri

Motokuryemerkezi istanbul anadoluyakası üsküdar ilçesinin altunizade mahallesindedir.

Adress : Kısıklı caddesi no 49 altunizade mahallesi / üsküdar

İletişim : Genel Merkez | 0216 470 69 91 

                  : Gsm                  | 0544 470 69 91

                                               | 0532 362 37 90 

               : web | www.motokuryemerkezi.com

 

 

Yorumlar

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın