Küçükcekmece Kurye

Moto Kurye Merkezi

Küçükçekmece Kurye web sayfamıza hoş geldiniz..

 Küçükçekmece Kurye hizmetleri İstanbul ilçeleri ve çevre illere gün içinde yapacağınız gönderilerinizin teslimatları için sizlere sunmuş olduğum özel bir taşımacılık servisimiz. Motorlu Kurye personellerimiz ile yapmış olduğumu evrak, koli, zarf vb gönderilerinizi bir yerden başka bir yere ulaştırmamıza küçükçekmece kurye hizmeti adı veriyoruz. İstanbul Avrupa yakasında bulunan küçükçekmece çağdaş ve saygın bir ilçemiz olan Küçükçekmecede yapacağınız tüm göderilerinizde bulunduğunuz adresten başka bir adrese kurye teslimatlarınız için Kucukcekmece Moto Kurye ekiplerimiz kalite standartlarına uygun bir şekilde hizmet sunmaktadır. Moto Kurye Merkezi çalışan tüm personellerimiz işinde deneyimli uzman kişi ve kişilerden oluşmaktadır, sizlerde acil gönderilerinizi size verilen teslimat süresi sözü içerisinde yapılmaktadır. 

Küçükçekmece Moto Kurye Gönderisindeki Bilmeniz Gerekenler

 Küçükçekmece Moto Kurye gönderi yapmanız için öncelikle firmamızın çağrı merkezine iş emri formu oluşturmanız gerekmektedir. Bu iş emri formunu nasıl oluştura bilirsiniz; isterse irtibat telefonlarımızı arayarak operasyon merkezi çalışanımız eşliğinde yapabilirsiniz, istersenizde web sitemiz üzerinden hizmet formu bölümünden oluştura bilirsiniz. İş emriniz sistemize düştükten sonra çalışmaya başlıyoruz, operasyon merkezimiz size veya gönderinizin alınacağı lokasyona en yakın olan motorize kurye yi yönledirir sonrasında gönderinizi götürmekle görevlendirilen personelimiz evrağınızı teslimat formu düzenleyerek teslim alır. Gönderinizi teslim alan kurye personeline verilen talimatlar doğrultusun da gideceği adrese istediğiniz süre içinde götürülür ve isim imza karşılığında teslim eder. Küçükçekmece ilçemizden yapacağınız gönderilerinizi iki şekilde İstanbul ilçelerine ulaştırıyoruz, bunlar ya normal gönderi şekilinde yada express gönderi şekilindedir. Normal Kurye gönderi seçeneğini seçtiğinizde moto kurye personelimiz evrağınızı ortalama (180) dakika gibi bir sürede teslim alır ve gideceği yere teslim eder, Küçükçekmece Express Kurye gönderi seçeneğinizde ise (90) dakika gibi bir sürede alıp teslim eder. Express yani hızlı gönderi yaptığınızda kurye personelimiz sizin gönderiniz haricinde başka her hangi bir noktaya uğramaz ve doğrudan sizin gönderinizin teslimat noktasına gider, bu seçeneğimiz normal gönderi seçeneğimizin iki katı olarak ücretlendirilir. Sizler de yapacağınız gönderileriniz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle istediğiniz gün ve saatte irtibat telefonlarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Küçükçekmece Motorlu Kurye Hizmet Seçeneklerimiz

Küçükçekmece Kurye | Küçükçekmece Moto Kurye Hizmeti

Küçükçekmece Kurye | Küçükçekmece Motor Kurye Hizmeti

Küçükçekmece Kurye | Küçükçekmece Motorlu Kurye Hizmeti

Küçükçekmece Kurye | Küçükçekmece Normal Kurye Hizmeti

Küçükçekmece Kurye | Küçükçekmece Express Kurye Hizmeti

Moto Kurye Merkezi 20 yıldır İstanbul'un Her Zaman Motorlu Kurye Merkezi...

Küçükcekmece Kurye Hizmet Bölgelerimiz

Fevzi Çakmak Mahallesi,Gültepe Mahallesi,Halkalı Merkez Mahallesi,İnönü Mahallesi,İstasyon Mahallesi,Kanarya Mahallesi,Kartaltepe Mahallesi,Kemalpaşa Mahallesi,Mehmetakif Mahallesi,Söğütlü Çeşme Mahallesi,Sultan Murat Mahallesi,Tevfik Bey Mahallesi,Yarımburgaz Mahallesi,Yeni Mahalle Mahallesi,Yeşilova Mahallesi,Atakent Mahallesi,Atatürk Mahallesi,Beşyol Mahallesi,Cennet Mahallesi,Cumhuriyet Mahallesi, ve Fatih Mahallesinde Küçükçekmece Kurye merkezi olarak hizmetlerimiz günün her saatinde sizler için devam etmektedir sizlerde Küçükçekmece Kurye hizmetlerimiz den yararlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken motokuryemerkezimize ulaşmaktır.

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgileri

Motokuryemerkezi istanbul anadoluyakası üsküdar ilçesinin altunizade mahallesindedir.

Adress : Kısıklı caddesi no 49 altunizade mahallesi / üsküdar

İletişim : Genel Merkez | 0216 470 69 91 

                  : Gsm                  | 0544 470 69 91

                                               | 0532 362 37 90 

               : web | www.motokuryemerkezi.com

 

Yorumlar

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın