Çatalca Kurye

Moto Kurye Merkezi

Çatalca Kurye hizmet sayfamıza hoş geldiniz...

 Çatalca Kurye hizmetlerimiz İstanbul ilçeleri arasındaki tüm gönderilerinizin ulaştırıldığı noktalardan olup bu ilçedeki gümrük müşavirlikleri ve çevre sakinlerinin de özel kurye ihtiyaçlarında müşterilerimize sunmuş olduğumuz bir taşımacılık hizmetidir. Çatalca ilçemiz sakinliği ve doğasıyla insanı büyüleyen huzurlu muhteşem bir kentimizdir. İstanbulun en büyük yüz ölçümüne sahip ilçesi olarak bildiğiniz, Çatalca  Kültürel ve Coğrafi anlamdada önemli bir konuma sahiplik yapmaktadır. Bizde Catalca Moto Kurye 'lerimiz ile sizlere bu bağlam da en iyi özel taşımacılık hizmetini başarıyla sunmayı misyon edindik. 

 Moto Kurye Merkezi firmamız İstanbul da 20 yıllık kurye'lik tecrübesi ile bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimize lojistik hizmeti sunmaktadır. İstanbul Halkalı dan Çatalca ilçemize taşınan gümrük müşavirliklerlinin de gelmesiyle hareketli bir ilçe olan çatalca da evrak trafi de artmış durumdadır. 

Çatalca Moto Kurye hizmetlerimiz hakkında bilmeniz gereken hususlar

 Çatalca Moto Kurye ekiplerimiz İstanbul ve Çatalca arasındaki yapacağınız evrak, zarf, koli, paket gibi önemli olan tüm gönderilerinizi istenilen adresler'den teslim alarak gideceği lokasyonlara ulaştırmakla yükümlüdürler. İstanbul Çatalca ilçemize genelikle gümrük müdürlüklerine ve diğer ticari alanlara gönderilerimiz yapılmaktadır, nadiren de bireysel gönderiler yapılmaktadır. Moto Kurye firmamız aracılığı ile bu ilçeye yapılan gönderileriniz de normal gönderi seçeneğimiz olmamaktadır bunun sebebi ise extra bölge olmasıdır, bu nedenle bu ilçemize yapacağınız tüm gönderileriniz express kurye gönderi seçeneğimiz ile 1.5 - 2 saat arasında teslimatlar yapılmaktadır. Sizler de evrak göndermek istediğinizde ve daha detaylı bilgi almak istediğiniz de operasyon merkezi çalışanlarımız ile iletişime geçebilir ve kurye talebinde buluna bilirsiniz.

Çatalca Gümrük Kurye Gönderisi

 Çatalca Gümrük Kurye gönderileriniz İstanbul ilçelerinden bu semtteki gümrük genel müdürlüklerine doğrudan götürülür ve alıcı olan birime imza karşılığı teslim edilir. Firmamız tarafından görevlendirilen motorlu kurye personelimiz  sizin evrağınızı teslim aldıkdan sonra başka her hangi bir adrese uğramadan doğrudan sizin gönderinizi ulaştırmakla yükümlüdür. İstanbul ve Gebze gümrük müşavirliklerinin gün içindeki halledilmesi gereken önemli tüm evrakları için tek bir personel görevlendirilir ve iş bitimine kadar sadece o personel sizin gönderiniz ile ilgilenir. MotoKuryeMerkezi firmamız Siz değerli müşterilerimiz için İstanbul da ve çevre iller de aktif olarak hızlı ve güvenilir taşımacılık sektörünün önde gelen bir kuruluşu olabilmek adını çatısını her geçen gün daha yükseltmektedir.

Çatalca Kurye Hizmet Seçenekleri

Çatalca Kurye | Çatalca Acil Kurye

Çatalca Kurye | Çatalca Şehirlerarası Kurye

Çatalca Kurye | Çatalca Gümrük Kurye

Çatalca Kurye | Çatalca Moto Kurye

Çatalca Kurye | Çatalca Motorlu Kurye

MotoKuryeMerkezi firmamız yukarı da yazılı olan ve daha onlarca hizmet seçenekleri ile sizlere taşımacılık sektörünün liderliğini yapmaktan gurur duyuyor..

Catalca Moto Kurye merkezi hizmet noktalarımız

 Gümüşpınar Mahallesi,Hallaçlı Mahallesi,Hisarbeyli Mahallesi,İhsaniye Mahallesi,İnceğiz Mahallesi,İzzettin Mahallesi,Kabakça Mahallesi,Kaleiçi Mahallesi,Kalfa Mahallesi,Karacaköy Merkez Mahallesi,Karamandere Mahallesi,Kestanelik Mahallesi,Celepköy Mahallesi,Çakıl Mahallesi,Çanakça Mahallesi,Çiftlikköy Merkez Mahallesi,Dağyenice Mahallesi,Elbasan Mahallesi,Fatih Mahallesi,Ferhatpaşa Mahallesi,Gökçeali Mahallesi,Kızılcaali Mahallesi,Muratbey Merkez Mahallesi,Nakkaş Mahallesi,Oklalı Mahallesi,Ormanlı Mahallesi,Ovayenice Mahallesi,Örcünlü Mahallesi,Örencik Mahallesi,Subaşı Mahallesi,Yalıköy Mahallesi,Yaylacık Mahallesi,Yazlık Mahallesi,Akalan Mahallesi,Atatürk Mahallesi,Aydınlar Mahallesi,Bahşayiş Mahallesi,Başak Mahallesi,Belgrat Mahallesindeki Çatalca Kurye hizmetlerimiz kesintisiz günün her saati devam etmektedir.

 

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgileri

Motokuryemerkezi istanbul anadoluyakası üsküdar ilçesinin altunizade mahallesindedir.

Adress : Kısıklı caddesi no 49 altunizade mahallesi / üsküdar

İletişim : Genel Merkez | 0216 470 69 91 

                  : Gsm                  | 0544 470 69 91

                                               | 0532 362 37 90 

               : web | www.motokuryemerkezi.com

 

Yorumlar

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın