Bakırköy Kurye

Moto Kurye Merkezi

Bakırköy Moto Kurye web sayfamıza hoş geldiniz...

Bakırköy Kurye

 Bakırköy Kurye hizmetlerimiz İstanbulun tüm ilçelerinde olduğu üzre bu ilçemiz deki bireysel ve kurumsal müşterilerimiz içinde günün her saati kesintisiz olarak devam etmektedir. Motokuryemerkezi firmamız kuryelik sektöründe öncü bir firma olmaktadır ve işini her daim sorunsuz olarak profesyonel ekip ve ekipmanları ile yapmaktadır. İstanbul ilimiz de her geçen gün artan yerleşim ve trafik sorunların da sizler de gün içindeki ve gece yapacağınız gönderilerinizi bizler aracılığı ile en kısa süreler de gerçekleştire bilirsiniz. Firmamız tamamen siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusun da çalışmaktadır yani bu demektirki siz müşterilerimizin firmamıza yapmış olduğunuz iş emriniz doğrultusun gönderilerinizin kayıtları operasyon merkezimiz tarafından alınır ve sonrasında gönderilerinizin alınacak ilk lokasyona en yakın saha ekibimiz yani motorlu kurye personelimiz yönlendirilir ve gönderiniz teslim alınır. Bakirkoy Moto Kurye personelimiz sonrasında gönderinizin gideceği adrese seçmiş oldupunuz süre ve zaman da ulaştırır ve teslimatını gerçekleştirir.

Bakırköy Moto Kurye Hizmet Protokolümüz

 Bakırköy Moto Kurye hizmetlerimiz yukarı yazılı olduğu üzre tamamen siz müşterilerimiz istekleri doğrultusun da başlar devam eder ve biter. Moto Kurye Merkezi firmamız sizlerin hafta içi mesai saatleri içerisindeki aciliyet durumunuza göre seçmiş olduğunuz iş emriniz'deki acil kurye gönderi veya normal kurye gönderisi şeklinde yapılmaktadır. Firmamız aracılığı ile yapacağınız evrak, koli, paket, pasaport, kimlik, hediyelik eşya gibi taşınması kanunen yasal olan gönderilerinizi istanbul içi bölgelerimize 90 dakika veya 180 dakika gibi süreler içerisinde alır ve teslim eder. Bu bölgemiz den yapacağınız Bakırköy Acil Kurye gönderileriniz ortalama 45 dakika gibi bir süre de ilk lokasyondan alınır ve yine aynı süreler de yani 45 dakika içerisinde gideceği adrese ulaştırılır, bu gönderi süresi acil seçeneğimizdir. Bakırköy ilçesinden yapacağınız veya bu ilçemize gelmesini istediğiniz normal gönderileriniz ise alınacağı ilk lokasyondan ortalama 90 dakika alınır ve yine aynı şekilde ortalama 90 dakika da gideceği adrese ulaştırılır. Firmamıza yapmış olduğunuz iş emriniz sonrasında ise tarafınıza yada gönderileriniz alınacağı lokasyona kurye personelimiz gelmeden gönderilerinizin hazır olarak bekletilmelidir yani moto kurye personelimiz evrağınızı almaya geldiğin de personelimiz bekletilmemelidir, olaki gönderiniz hazır değil ise ve kurye bekletilir ise tarafınıza bekleme ücreti yansıtılacaktır. Bakırköy Kurye ile yapacağınız gönderileriniz maksimum 1.5 kilo üzerindeyse ve ebat ölçüleride var ise ayrıca ücrertlendirme yapılmaktadır, bununla ilgili aklınıza takılan tüm soru ve sorunlarınızı çağrı merkezi çalışanlarımızı arayarak öğrenebilirsiniz..

Bakırköy Motor Kurye Hizmet Seçeneklerimiz

Bakırköy Kurye Hizmetleri 

Bakırköy Moto Kurye Hizmetleri

Bakırköy Motor Kurye Hizmetleri

Bakırköy Motorlu Kurye Hizmetleri

Bakırköy Motosikletli Kurye Hizmetleri

Motokuryemerkezi Firmamız İstanbul içi tüm bölgelerde kesintisiz olarak 7/24 kurye hizmetleri sunmaktadır..

Bakirkoy Moto Kurye Hizmet Bölgelerimiz

Kartaltepe Mahallesi,Osmaniye Mahallesi,Sakızağacı Mahallesi,Şenlikköy Mahallesi,Yenimahalle Mahallesi,Yeşilköy Mahallesi,Yeşilyurt Mahallesi,Zeytinlik Mahallesi,Zuhuratbaba Mahallesi,Ataköy 1. Mahallesi,Ataköy 2-5-6. Mahallesi,Ataköy 3-4-11. Mahallesi,Ataköy 7-8-9-10. Mahallesi,Basınköy Mahallesi,Cevizlik Mahallesinde hizmet veren Bakırköy Kurye merkezimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgileri

Motokuryemerkezi istanbul anadoluyakası üsküdar ilçesinin altunizade mahallesindedir.

Adress : Kısıklı caddesi no 49 altunizade mahallesi / üsküdar

İletişim : Genel Merkez | 0216 470 69 91 

               : Gsm  | 0532 362 37 90 

               : web | www.motokuryemerkezi.com

 

 

Yorumlar

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın