Avcılar Kurye

Moto Kurye Merkezi

Avcılar Kurye web sayfamıza hoş geldiniz..

 Avcılar Kurye hizmetlerimiz Moto Kurye Merkezi'nin hizmet bölgelerindendir. Avcılar ilçesindeki tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimizin de gün için de veya gün sonundaki kurye&kargo 'larını sorunsuz bir şekilde tarafınız dan teslim alıyoruz ve gitmesini istediğiniz il sınırları içerisindeki bölgelerimize istediğiniz sürelerde ulaştırıyoruz. Firmamız İstanbul içi 39 ilçe ve mahallerinde aktif olarak 20 yıllık tecrübesi ile kesintisiz olarak taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. İstanbul Avrupa yakasında bulunan bu ilçemiz floarya ve beylikdüzü ilçelerine komşu olarak bilinmektedir ve e-5 kara yolunun doğusunda yer almaktadır. Avcılar ilçemiz yoğun araç trafine sahip bir yerleşke olmasından ötürü bu bölge de yaşayan veya çalışan tüm müşterilerimiz için özel olarak kurulan Avcılar Kurye ekip ve ekipmanlarımız ile sizlerinde hizmetinizdeyiz. İstanbul Avcılar Bölgesin deki tüm kurye ihtiyaçlarınızda evrak, koli, paket, zarf ve benzeri gönderilerinizde Avcilar Moto Kurye uzman ekibimiz ile günün her saati hizmet vermekteyiz.

Avcılar Kurye Hizmet Prosedürümüz

 Avcılar Kurye ekiplerimiz İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasında aktif olarak hizmetlerine devam etmektedir. Moto Kurye personellerimiz ile sizlerinde zaman ile yarışınız da en etkili çözüm ortağınız olabilmek adına ekibimizi her geçen gün daha da ileri seviyeye taşıyoruz. Motokuryemerkezi firmamıza bağlı olarak çalışan personellerimiz istanbul içi tüm bölgelerin gps bilgisine sahip uzman bir kadrodur, bizler tamamen müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çalışıyoruz ve tamamen müşteri memnuniyetine odaklıyız. Avcılar ilçesinde ikamet eden müşterilerimizin firmamıza yapmış olduğu iş emri doğrultsunda operasyon merkezine kaydınız oluşturulur ve bulunduğunuz lokasyona en yakın motorize kurye personelimiz yönlendirilir. Tarafınıza gelen moto kurye personelimiz firmamıza ait olan evrak teslimat formunu düzenli bir şekilde düzenleyerek gönderinizi sizden teslim alır ve seçmiş olduğunuz acil veya normal gönderi sistemine göre tarafınıza verilen teslimat süresi sözüne göre gitmesini istediğiniz adreslere ulaştırılır. Akabinde motosikletli kurye personelimiz operasyon merkezi görevli arkadaşımıza teslimat bilgilerini iletir, sonrasında iş emri kaydınızı oluşturan operasyon merkezi görevlisi arkadaşımız sizi arar yada mail yolu ile teslimat bilgilerini tarafınıza iletir.

Avcılar Moto Kurye Hizmet Koşullarımız

 Avcılar Moto Kurye hizmet koşullarımız siz değerli müşterilerimizin firmamıza yapmış olduğunuz kurye gönderisi kaydınıza göre başlar ve teslimat bitimine kadar firmamız güvencesi altında devam eder. Avcılar ilçemizden alınan gönderileriniz sizlerin aciliyetinize göre yada aciliyetinizin olmadığı durumlara göre tamamen sizlerin istediği doğrultusunda gerçekleştirilir. Firmamız dan yapacağınız gönderileriniz yukarıda da yazıldığı üzre iki şekilde gerçekleştirilir, bu gönderileriniz ya normal gönderi yada acil gönderi şeklindedir. 

  1. Acil Avcılar Kurye gönderisi ; Avcılar ilçemizden yapacağınız acil olan gönderileriniz İstanbul içi bölgelerimize ortalama 90 dakika da teslim alınır ve teslim edilir.
  2. Normal Avcılar Kurye gönderisi ; Avcılar ilçemizden yapacağınız normal olan gönderileriniz İstanbul içi bölgelerimize ortalama 180 dakika da teslim alınır ve gideceği lokasyonlara teslim edilir.

Moto Kurye Merkezi firmamız dan yapmış olduğunuz gönderileriniz bu şekilde yapılmaktadır. Acil Kurye gönderileriniz Normal Kurye gönderileriniz iki katı ücrete tabi tutulmaktadır, sizler de daha detaylı bilgi için ve hizmetlerimiz den yararlanmak için web sayfamız üzerinde iş emri oluştura bilir veya iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz.

Avcilar Kurye hizmet bölgelerimiz

* Ambarlı Mahallesi, * Cihangir Mahallesi, * Denizköşkler Mahallesi, * Firuzköy Mahallesi, * Gümüşpala Mahallesi, * Merkez Mahallesi, * Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, * Tahtakale Mahallesi, * Üniversite Mahallesi, * Yeşilkent Mahallesi'nde Avcilar Kurye merkezimiz günün her saati hizmetinizdedir. 

Avcılar Kurye Hizmet Seçeneklerimiz

Avcılar Kurye | Acil Avcılar Kurye Hizmetleri

Avcılar Kurye | Hızlı Avcılar Kurye Hizmetleri

Avcılar Kurye | Express Avcılar Kurye Hizmetleri

Avcılar Kurye | Normal Avcılar Kurye Hizmetleri

Avcılar Kurye | Vip Avcılar Kurye Hizmetleri

Moto Kurye Merkezi 'nin yukarıda yazılı olan ve daha onlarca sizlere özel hizmet seçenekleri ile 7/24 hizmet vermeye devam etmektedir.

Motokuryemerkezi adres ve iletişim bilgilerimiz

Motokuryemerkezi istanbul anadoluyakası üsküdar ilçesinin altunizade mahallesindedir.

Adress : Kısıklı caddesi no 49 altunizade mahallesi / üsküdar

İletişim : Genel Merkez | 0216 470 69 91 

               : Gsm  | 0532 362 37 90 

               : web | www.motokuryemerkezi.com

 

 

 

Yorumlar

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın