Ümraniye Kurye

Moto Kurye Merkezi

Ümraniye Kurye web sayfamıza hoş geldiniz..

 Ümraniye Kurye hizmetleri motokuryemerkezi'nin hizmet vermiş olduğu bölgelerinden olup bu ilçemiz'deki müşterilerimizin de mesai saatleri içindeki ve mesai saatleri sonrasındaki kurye gönderilerine çözüm ortağı oluyoruz. Ümraniye ilçemiz İstanbul Anadolu yakasında olup çekmeköy ve ataşehir ilçelerimize de komşu olarak bilinmektedir, bu ilçemiz her geçen gün gerek yerleşim yeri olarak gerek iş merkezleri olarak önemli bir faktöre sahiptir. İstanbul Ümraniye ilçemiz kalabalık nufüsu ile meşhur ve istanbulun en büyük ilçelerimizdendir. Biz MotoKuryeMerkezi firması olarak Ümraniye'deki bireysel & kurumsal tüm müşerilerimizin evrak ve acil gönderileri için kurmuş olduğumuz Umraniye de Motorlu Kurye'lerimiz ile sizlerleyiz.

Ümraniye Kurye Hizmet Prosedürümüz

 Ümraniye Kurye gönderileriniz firmamıza yapmış olduğunuz iş emriniz doğrultusunda işler ve teslimat sonrasına kadar operasyon merkezi sorumlu personellerimiz tarafından takip altında yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin firmamıza yapacağınız acil veya normal gönderi şeklinde oluşturacağınız iş emrinize göre kayıtlarınız yapılır ve o anki aciliyet durumunuza göre tarafınıza yada gönderilerinizin bulunduğu lokasyonlara en yakın motorize kurye personelimiz yönlendirilerek evraklarınız alınır ve tarafınıza teslim edilir. Moto Kurye Merkezi İstanbulun 39 ilçesinde ve 789 mahallesinde aktif olarak 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir. Firmamız bünyesinde bulunan sizlere özel gönderi seçeneklerimiz için yapmanız gereken tek şey iletişim telefonlarımız'dan bizlere ulaşmak veya web sitemiz üzerinden iş emri oluşturmanızdır.

Ümraniye Moto Kurye Gönderi Koşullarımız

  Ümraniye Moto Kurye hizmetlerimiz bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimiz için kesintisiz olarak 20 yıllık kuryelik tecrübelerimiz ile devam etmektedir. Siz değerli müşterilerimizin firmamıza iş emrileriniz yapıldıktan sonra çalışmaya başlıyoruz ve seçmiş olduğunuz gönderi sistemize göre tarafınıza saha personelimiz yani kurye elemanımız yönlendirilir ve gönderileriniz teslimat makbuzu karşılığında alınarak gitmesini istediğiniz lokasyonlara ulaştırılır. Firmamıza yapmış olduğunuz iş emriniz'den sonra bünyemiz de çalışan motorlu kurye personelimiz adresinize gelmeden gönderileriniz hazır olarak bekletilmelidir ve personelimiz bekletilmemelidir. Şayet iş emri yapıldık tan sonra kurye personelimiz geldiğin de gönderileriniz halen hazır değilse ve personel bekletilir ise tarafınıza ayrıca bekleme ücreti yansıtılacaktır. Ümraniye Motorlu Kurye için daha detaylı bilgi için 0216 470 69 91 yada 0532 362 37 90 nolu irtibat telefonlarımız'dan bizimle iletişime geçebilir ve hizmetlerimizden yararlana bilirsiniz.

Umraniye Kurye Hizmet Bölgelerimiz

* Adem Yavuz Mahallesi, * Altınşehir Mahallesi, * Armağan Evler Mahallesi, * Aşağı Dudullu Mahallesi, * Atakent Mahallesi, * Atatürk Mahallesi, * Cemil Meriç Mahallesi, * Çakmak Mahallesi, * Çamlık Mahallesi, * Dumlupınar Mahallesi, * Elmalıkent Mahallesi, * Esenevler Mahallesi, * Esenkent Mahallesi, * Esenşehir Mahallesi, * Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, * Hekimbaşı Mahallesi, * Huzur Mahallesi, * Ihlamurkuyu Mahallesi, * İnkılap Mahallesi, * İstiklal Mahallesi, * Kazım Karabekir Mahallesi, * Madenler Mahallesi, * Mehmet Akif Mahallesi, * Namık Kemal Mahallesi, * Necip Fazıl Mahallesi, * Parseller Mahallesi, * Saray Mahallesi, * Site Mahallesi Şerifali Mahallesi, * Tantavi Mahallesi, * Tatlısu Mahallesi, * Tepeüstü Mahallesi, * Topağacı Mahallesi, * Yaman Evler Mahallesi, * Yukarı Dudullu Mahallesin'de hizmetlerimiz Ümraniye Kurye merkezi olarak devam etmektedir.

Ümraniye Kurye Hizmet Seçeneklerimiz

Ümraniye Kurye | Moto Kurye Hizmetleri

Ümraniye Kurye | Acil Moto Kurye Hizmetleri

Ümraniye Kurye | Hızlı Moto Kurye Hizmetleri

Ümraniye Kurye | Express Moto Kurye Hizmetleri

Ümraniye Kurye | Vip Moto Kurye Hizmetleri

Moto Kurye Merkezi firmamız bu ve daha onlarca hizmet seçeneklerimiz ile siz değerli müşterilerimize 7/24 kesintisiz Moto Kurye hizmet vermeye devam etmektedir.

Motokuryemerkezi adres ve iletişim bilgilerimiz

Motokuryemerkezi istanbul anadoluyakası üsküdar ilçesinin altunizade mahallesindedir.

Adress : Kısıklı caddesi no 49 altunizade mahallesi / üsküdar

İletişim : Genel Merkez | 0216 470 69 91 

               : Gsm  | 0532 362 37 90 

               : web | www.motokuryemerkezi.com

 

 

 

Yorumlar

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın