Üsküdar Kurye

Moto Kurye Merkezi

Üsküdar Kurye web sayfamıza hoş geldiniz...

Üsküdar Kurye Hizmetlerimiz Motokuryemerkezi'nin Megakent İstanbul'un buram buram tarih kokan nadir güzellik'teki, Üsküdar ilçemiz de bulunan Motokuryemerkezimiz ile her daim hazır kıta bekleyen ekip ve ekipmanlarımızla sizlerinde mesai saatleri içerisinde ve sonrasındaki acil ulaştırılması gereken evrak koli gibi kurye gönderilerinizi en kısa sürelerde ulaştırıyoruz. Üsküdar ilçemizde bulunan genel merkezimize yapacağınız iş emriniz doğrultusunda çalışmaya başlıyoruz ve sizlere hizmet veriyoruz, bu hizmetlerimiz siz müşterilerimizin o anki aciliyet durumuna göre hızlı gönderi seçeneğimizle yada normal gönderi seçeneğimizle genel merkezimiz tarafından belirlenen sürelerde teslim edilir. Motokuryemerkezi'nin operasyon merkerzine telefon, mail, whatsApp ve web sitemizin hizmet formu bölümünden kendinize özel seçeneklerimizi seçe bilir ve istediğiniz süreler de İstanbul içindeki geçerli istediğiniz ilçedeki adreslerimize sorunsuz bir şekilde göndere bilirisiniz. İstanbul Anadolu yakasında bulunan ve kadıköy ilçemize komşu, marmara denize sınır bir lokasyonda olan bu tarihi güzelikteki üsküdar ilçemizde ikamet eden ve çalışan tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimiz Üsküdar Kurye hizmetlerimiz'den ve diğer hizmet seçeneklerimiz'den yararlanabilirler. Üsküdar Kurye ekiplerimiz bulunduğunuz konumdan gönderinizi teslimat formunuzu düzenli bir şekilde düzenleyerek sonrasında formun bir nushasını size vermek şartıyla  gönderilerinizi sizlerden seçmiş olduğunuz express kurye gönderi seçeneğimiz ile yada normal kurye gönderi seçeneğimiz ile İstanbul içi bölgelerde toplam (1.5) saatte alır teslim edilir, normal kurye gönderi seçeneğinizde ise aynı bölgelerde (3/3.5) saatte teslim edilmektedir.

Üsküdar Kurye gönderi prosedürümüz ve hizmet seçeneklerimiz

Uskudar Moto Kurye hizmetlerimiz istanbul ilimizin 39 ilçesinde ve 789 mahallesinde 20 yıllık kuryelik tecrübelerimizle sektörde öncü firmalardan bir olan Motokuryemerkezi'nin siz değerli müşterileri için olarak kurmuş olduğu bir ekiptir. 7/24 nöbetci kurye'lerimiz ile de mesai saat'leri sonrasındaki özel gönderileriniz için de express olarak evrak, koli, paket gibi motosiklet ile taşınabilecek ve taşınması kanunen yasal olan her gönderileriniz en kısa sürelerde sorunsuz olarak alıcınıza ulaştırıyoruz ve imza karşılığında teslimatımızı yapıyoruz. Genel merkezimize yapmış olduğunuz iş emriniz sonrasında size en yakın moto kurye personelimizi yönlediriyoruz ve seçmiş olduğunuz gönderi sürelerinde evraklarınız teslim alıyor ve teslim ediyoruz, bu süre içerisinde iş emri oluşturulduktan sonra kurye personelimiz gelmeden gönderilerinizin hazır şekilde bekletilmedir ve kurye personeli bekletilmemelidir. Gönderilerinizdeki beklenmedik sorunlardan ötürü bekletilmelerde ilk 5 dakikası ücretsiz sonraki her dakika için gönderilerinize 1 tl bekleme ücreti yansılıtılır. Motokuryemerkezi'miz den yapacağınız kurye gönderileriniz evrak, koli, paket, özel hediyelik eşya gibi ürünleriniz ağırlık ve ebat ücretlendirmeleri iş emrinizin başında söylenmeli ve ücretlendirilmelidir, daha detaylı bilgi ve hizmetlerimiz için yazılı telefonlarımızı arayabilir ve kendinize özel seçeneklerimizle hizmet alabilirsiniz. Uskudar Motosikletli kurye hizmetlerimiz ve diğer gönderi seçeneklerimizden bir kaçı aşağıda yazıldığı gibidir ve sizlerde kendinize özel kurye hizmet seçeneğinizi google arama motorlarına yazarak bula bilir yada doğrudan www.motokuryemerkezi.com web adresimizden bulabilirsiniz ve hizmetlerimizden 7 gün 24 saat kesintisiz olarak Uskudar Moto Kurye ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Üsküdar Moto Kurye Hizmet Seçeneklerimiz

Üsküdar Kurye | Acil Moto Kurye Hizmeti

Üsküdar Kurye | Express Moto Kurye Hizmeti

Üsküdar Kurye | Vip Moto Kurye Hizmeti

Üsküdar Kurye | Motosikletli Kurye Hizmeti

Üsküdar Kurye | Hızlı Arabalı Kurye Hizmeti

Üsküdar Kurye | Uçak Kargo & Uçak Kurye Hizmeti / ve daha onlarca gönderi seçeneklerimizle Üsküdar Moto Kurye ekip ve ekipmanlarımızla 7/24 hizmet vermekteyiz...

Motokuryemerkezi' mizin yukarıdaki yazılı olan kurye gönderi seneklerimizle ve diğer gönderi seçeneklerimizle ilgili detaylı bilgiyi web sayfamızındaki hizmetler bölümünden diğer sayfalarımızı ziyaret ederek bilgi alabilir ve hizmet formumuzu düzenleyerek kendinize özel kurye'nizi seçerek hizmet alabilirsiniz. Sİz değerli müşterilerimizi'de aile' mizin içerisin de görmekten mutluluk duyarız ve sizlerin de firmamız dan almış olduğunuz hizmetlerimizdeki mutluluğunuz doğrultusunda birlikte çalışmalarımızın devamını temenni ederiz.  

Uskudar Kurye Hizmet Bölgelerimiz

Motokuryemerkezi İstanbul genelindeki 39 ilçe ve 789 mahallesinde aktif olarak moto kurye hizmeti vermekle beraber siz değerli Üsküdarlı müşterilerimiz içinde aşağıda yazılı olan üsküdar ilçesine bağlı mahallerdeki çalışan veya ikamet eden bireysel ve kurumsal tüm gönderileriniz için Motokuryemerkezi çağrı merkezimiz ile hemen iletişime geçerek kurye hizmeti alabilirsiniz. Üsküdar Kurye hizmeti verdiğimiz üsküdar ilçesindeki mahallelerimiz aşağıda yazılı olduğu gibir. 

* Ahmediye Mahallesi * Altunizade Mahallesi * Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi * Bahçelievler Mahallesi * Beylerbeyi Mahallesi *  Burhaniye Mahallesi * Cumhuriyet Mahallesi * Çengelköy Mahallesi * Ferah Mahallesi * Güzeltepe Mahallesi * Kandilli Mahallesi * Kirazlıtepe Mahallesi * Kuleli Mahallesi * Kuzguncuk Mahallesi * Küçüksu Mahallesi * Küplüce Mahallesi * Mehmet Akif Ersoy Mahallesi * Mimar Sinan Mahallesi * Murat Reis Mahallesi * Salacak Mahallesi * Selamiali Mahallesi * Selimiye Mahallesi * Sultantepe Mahallesi * Validei Atik Mahallesi * Yavuztürk Mahallesi * Zeynep Kamil Mahallesin de hizmet veren Üsküdar Kurye merkezi sizin için devam etmektedir, sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Üsküdar Kurye Merkezi Adres ve İletişim Bilgilerimiz

Üsküdar Kurye merkezimiz istanbul Anadolu yakası 15 temmuz köprüsü çıkışındaki üsküdar altunizade mahallesinde bulunmaktadır.

Firma adresimiz : Kısıklı caddesi no 49 üsküdar / istanbul 

iletişim telefonlarımız : | 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 - 0532 362 37 90

web adresimiz : www.motokuryemerkezi.com

Yorumlar

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın