Tuzla Kurye

Moto Kurye Merkezi

Tuzla Kurye web sayfamıza hoş geldiniz..

Tuzla Kurye Hizmet seçeneklerimiz motokuryemerkezinin bölgeleri arasında olup bu ilçemiz'deki bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimizin zaman ile yarışında en iyi ve en etkin çözüm ortağı oluyoruz. Tuzla ilçemizdeki siz değerli müşterilerimizin de gün için de veya mesai saatleri sonrasın'daki evrak, paket, koli, zarf, pasaport, kimlik, hediyelik eşya gibi önemli olan ve bire bir elden teslimatının yapılması gereken gönderileriniz için firmamızın ekip ve ekipmanları ile teslimatı yapılmaktadır. İstanbul'un en güneyinde yer alan Tuzla 'daki şehir içi ve şehirdışı dosya, paket ve diğer gönderileriniz için, Tuzla Moto Kurye hizmetimizden yararlanabilmeniz için tek yapmanız gereken motokuryemerkezi web adresimizden iş emri oluşturmak yada merkez ofis numaralarımızı aramanızdır.

Tuzla Kurye Hizmet Prosedürümüz

 Tuzla Kurye gönderileriniz siz müşterilerimizin firmamıza iş emriniz oluşturulduktan sonra çalışmaya başlar ve teslimat sonrasına kadar operasyon merkezi görevli personellerimizin takibi doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Çağrı merkezimize yapacağınız iş emri kaydınız yapıldıktan sonra tuzla bölgesinden göndermek istediğiniz evrak vb ürünlerinizin alınacağı lokasyona en yakın saha personelimiz yani motorlu tuzla kurye personelimiz yönlendirilir ve evraklarınız sizlerin seçmiş olduğu aciliyet durumunuza göre verilen süreler de teslim alınır. Görevlendirilen personelimiz gönderinizi tarafınızdan yada alınmasını istediğiniz İstanbul içi her hangi bir lokasyondan firmamıza ait teslimat formu düzenleyerek teslim alır ve gitmesini istediğiniz il sınırları içerisindeki ilçelerimize sorunsuz bir şekilde ulaştırarak teslimatını gerçekleştirir. Sizler de bu hizmetimiz ve diğer seçeneklerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi için iletişim telefonlarımızdan bizi arayarak öğrene bilir ve iş emri oluştura bilirsiniz.

Tuzla Moto Kurye Gönderi Koşullarımız

 Tuzla Moto Kurye ekibimiz İstanbul ilimize bağlı 39 ilçesin de aktif olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Moto Kurye Merkezi firmamıza yapacağınız iş emriniz operasyon mrkz personellerimiz tarafından düzenli bir şekilde kaydı yapılarak iş bitimine kadar bu görevli personelimiz tarafından kontrolünde devam etmektedir. Bizler Moto Kurye firması olarak mega kent İstanbul ilimiz deki tüm müşterilerimiz zaman karşı yarışında çözüm ortağı olabilmek adına hizmet veriyoruz ve çalışıyoruz. Firmamıza yapacağınız kurye gönderi iş emriniz tamamen sizlerin isteği üzerine yapılmaktadır, bu seçeneklerimiz üç şekilde yapılmaktadır.

  1. Tuzla ilçemizden yapılacak olan ; Tuzla Normal Kurye gönderisi 
  2. Tuzla ilçemizden yapılacak olan : Tuzla Express Kurye gönderisi 
  3. Tuzla ilçemizden yapılacak olan : Tuzla Vip Kurye gönderisi

Tuzla Normal Kurye Hizmetlerimiz İstanbul içi bölgelerimiz de alınıp teslim süresi toplam da 180 dakikadır, bunun 90 dakikasında gönderileriniz alınır diğer 90 dakikasında gideceği lokasyona ulaştırılır.

Tuzla Express Kurye Hizmetlerimiz İstanbul içi bölgelerimiz de alınıp teslim süresi 90 dakikadır, bunun 45 dakikasında evrağınız alınır ve diğer 45 dakikasında gideceği lokasyona ulaştırılır.

Tuzla Vip Kurye Hizmetlerimiz İstanbul içi bölgelerimiz de alınıp teslim süresi 60 dakikadır, bunun 30 dakikasında evrağınız alınır ve diğer 30 dakikasında İstanbul içi geçerli lokasyonlara ulaştırılır.

Seçeceğiniz her gönderi sistemimizin ücretlendirilmesi tamamen farklı olup göndermek istediğiniz ürüne göre de değişkenlik göstermektedir, detaylı bilgi için bizi arayınız...

Tuzla Kurye Hizmet Bölgerimiz

* Akfırat Mahallesi, * Anadolu Mahallesi, * Aydınlı Mahallesi, * Aydıntepe Mahallesi, * Cami Mahallesi, * Evliya Çelebi Mahallesi, * Fatih Mahallesi, * İçmeler Mahallesi, * İstasyon Mahallesi, * Mescit Mahallesi, * Mimar Sinan Mahallesi, * Orhanlı Mahallesi, * Orta Mahallesi, * Postane Mahallesi, * Şifa Mahallesi, * Tepeoren Mahallesi, * Yayla Mahallesi Tuzla Motorlu Kurye olarak hizmet vermekteyiz.

Tuzla Kurye Hizmet Seçeneklerimiz

Tuzla Kurye | Hızlı Moto Kurye Hizmetleri

Tuzla Kurye | Express Moto Kurye Hizmetleri

Tuzla Kurye | Acil Moto Kurye Hizmetleri

Tuzla Kurye | Şehirlerarası Moto Kurye Hizmetleri

Tuzla Kurye | Vip Moto Kurye Hizmetleri

Moto Kurye Merkezi 'nin yukarı da yazı olanlar ve daha onlarca hizmet seçeneklerimiz ile sizlerinde 7/24 saat hizmetinizdeyiz.

Motokuryemerkezi adres ve iletişim bilgilerimiz

Motokuryemerkezi istanbul anadoluyakası üsküdar ilçesinin altunizade mahallesindedir.

Adress : Kısıklı caddesi no 49 altunizade mahallesi / üsküdar

İletişim : Genel Merkez | 0216 470 69 91 

               : Gsm  | 0532 362 37 90 

               : web | www.motokuryemerkezi.com

 

 

Yorumlar

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın