Körfez Kurye

Moto Kurye Merkezi

Körfez Kurye web sayfamıza hoş geldiniz..

 Körfez Kurye Hizmetlerimiz motokuryemerkezi'mizin aktif olarak faliyet göstermekte olduğunu bölgeler'den olmaktadır ve bu bölgelerdeki müşterilerimizin de kurye ihtiyaclarına çözüm ortagı olmaktadır. Kocaeli ili'mize bağlı olan körfez bölgemiz'deki sanayi ve bireysel kuruluşların gün içi yapacakları evrak, koli, zarf, paket, hediyelik eşya, kimlik, pasaport vb önemli olan tüm kurye gönderilerin'de ilk tercihleri olabilmek adına her geçen gün çatımızı büyütmekteyiz. İstanbul Anadolu yakasın'da bulunan genel merkezimize bağlı olarak çalışan körfez kurye personellerimiz ile sizlerinde istanbul iline yapmak istediğiniz veya istanbul ili'miz den bulunduğunu bölgeye gelmesini istediğiniz tüm gönderilerinizi sorunsuz bir şekilde ulaştırmaktayız. Kocaeli ilinin Körfez bölgesi deniz sularının kara dışına taşması ile oluşan Körfez ilçemiz Petkim, İsdaş gibi önemli sanayi kuruluşlarının bulunduğu yerleşim alanıdır sizde bu ilçemizdeki Korfez Motorlu Kurye hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz.

Körfez Kurye Hizmet Prosedürümüz 

 Körfez Kurye hizmetleri MotoKuryeMerkezi'nin siz değerli müşterilerine sunmuş olduğu bir hizmet seçeneğidir. Genel Merkezimizin İstanbul il sınırları içerisin'de olup 20 yıllık kurye'lik tecrübesi ile tüm kurum ve kuruluşlara sorunsuz bir şekilde hizmet vermektedir. Körfez ilçemiz'deki sanayi ve kuruluşlarında İstanbul bölgelesinden kendilerine gelmesini istedikleri veya bulundukları bölgele'den istanbul içi ilçelerine göndermek istedikleri önemli olan ve elden teslimatı yapılmasını istedikleri hızlı moto kurye hizmetlerimiz için kurulan bir ekibimizdir. Körfez Moto Kurye ihtiyaçlarınız için yapmanız gereken tek şey iletişim telefonlarımız dan bize ulaşmak yada www.motokuryemerkezi.com web adresimiz den iş emri oluşturmaktır.

Körfez Moto Kurye Gönderi Koşullarımız 

 Körfez Moto Kurye gönderileriniz için yukarıda yazıldığı üzre irtibat telefonlarımız'dan yada web sayfamız dan iş emriniz doğrultusun da çalışmaya başlıyoruz ve hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Motokuryemerkezi çalışanlarımız tarafın iş emri kaydınız yapıldıktan sonra evrağınızın alınacağı lokasyona en yakın saha personelinimiz olan motorize kurye'lerimiz yönlendirilerek gönderileriniz hızlı bir şekilde teslim alınarak gideceği adres ve lokasyonlara sorunsuz bir şekilde ulaştırılarak teslimatı yapılmaktadır. Kocaeli ilimiz hizmet vermiş olduğumuz il sınırlarımızın dışında bir bölge olduğundan ötürü bu bölgelere yapacağınız tüm kurye gönderileriniz de tek bir hizmet seçeneğimiz uygulanmaktadır. Bu hizmet seçeneğimiz İstanbul içi bölgelerimiz de normal gönderi ve acil gönderi gibi şeklinde olup iki şekilde yapılmaktadır, Körfez ilçemiz istanbul il sınırlarında olduğundan dolayı bu bölgemize normal gönderi seçeneği uygulanmamaktadır. Sizler de daha detaylı bilgi için ve aklınıza takılan tüm sorularınız için 0216 470 69 91 veya 0532 362 37 90 nolu telefonlarımızı arayarak operasyon merkezimizden öğrene bilir ve iş emri oluştura bilirsiniz.

Korfez Kurye hizmet bölgelerimiz

17 Ağustos Mahallesi, Agah Ateş Mahallesi, Alihocalar Mahallesi, Atalar Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Belen Mahallesi, Cuma Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çamlıtepe Mahallesi, Çıraklı Mahallesi, Dere Mahallesi, Dikenli Mahallesi, Elmacık Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Fatih Mahallesi, Güney Mahallesi, Hacı Akif Mahallesi, Hacı Osman Mahallesi, Himmetli Mahallesi, İlimtepe Mahallesi, Kalburcu Mahallesi, Karayakuplu Mahallesi, Kışladüzü Mahallesi, Kirazlıyalı Mahallesi, Kutluca Mahallesi, Kuzey Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Naip Mahallesi, Osmanlı Mahallesi, Sevindikli Mahallesi, Sipahiler Mahallesi, Şemsettin Mahallesi, Şirinyalı Mahallesi, Yavuz Sultan Selim Mahallesi, Yeniyalı Mahallesi, Yukarı Hereke Mahallesinde Körfez Kurye merkezi ola hizmetinizdeyiz.

Körfez Kurye hizmet seçeneklerimiz

Körfez Kurye | Moto Kurye Hizmetleri

Körfez Kurye | Acil Moto Kurye Hizmetleri

Körfez Kurye | Hızlı Kurye Hizmetleri

Körfez Kurye | Arabalı Kurye Hizmetleri

Körfez Kurye | Hızlı Uçak Kargo Hizmetleri

Moto Kurye Merkezi 'nin sizlere özel daha onlarca hizmet seçenekleri ile günün her saatinde kesintisiz hizmetlerine devam etmektedir.

Motokuryemerkezi adres ve iletişim bilgilerimiz

Motokuryemerkezi istanbul anadoluyakası üsküdar ilçesinin altunizade mahallesindedir.

Adress : Kısıklı caddesi no 49 altunizade mahallesi / üsküdar

İletişim : Genel Merkez | 0216 470 69 91 

               : Gsm  | 0532 362 37 90 

               : web | www.motokuryemerkezi.com

 

 

Yorumlar

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın