Kozyatağı Kurye

Moto Kurye Merkezi

Kozyağı Moto Kurye web sayfamıza hoşgeldiniz..

 Kozyatağı bölgemiz İstanbul'un en büyük ilçelerinden biri olan Kadıköy'e bağlı olan ve her geçen gün daha da gelişmesiyle bilinen kozyatağı semtimiz kadıköyün gelişimini hızlandırmış olduğu, bir konut bölgesi olmasının yanı sıra ofis ve binalarının da yer aldığı iş yeri bütünlüğü haline gelmiştir. Bu semtimizdeki bireysel ve kurumsal olan tüm müşterilerimiz için de özel olarak oluşturduğumuz lokasyon ve adres bilgisine sahip uzman motorlu kurye personellerimiz ile sizlerinde zaman ile olan yarışınızda en iyi ve en kaliteli çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz. Kozyatağı Kurye olarak kozyatağı mahallesinde bulunan iş merkezlerinin ve bireysel olan iş yerlerinin gün içinde istanbul içindeki ilçelerimize göndermek istediğiniz şahsi yada kurumsal gönderileriniz sizlerin aciliyet durumlarınıza göre firmamıza yapmış olduğunuz iş emriniz doğrultusunda sizlerden teslim alınarak gideceği lokasyona sorunsuz olarak ulaştırılmaktadır. Kadıköy ilçesine bağlı olan kozyatağı mahallesi bostancı ya komşu olarak bilinmektedir ve e-5 kara yolunun alt batı bölgesinde bulunmaktadır. Bu bölgemiz iş merkezlerinin yanı sıra yoğun bir yerleşim yerine de ev sahipliği yapmaktadır, sizler de sadece iş yerleriniz'den değil yaşam merkezlerinden de firmamızın size sunmuş olduğu kargo & kozyatağı moto kurye seçeneklerinden dilediğiniz gün ve saatte hizmet alabilirsiniz.

Kozyatağı Moto Kurye Hizmetimiz ve Gönderi Prosedürümüz

 Kozyayatağı Motorlu Kurye hizmetlerimiz istanbul içi bölgelerinde istediğiniz günde ve saatte fall olarak kesintisiz devam etmektedir. Motokuryemerkezi'nin çağrı merkezine yapmış olduğunuz iş emriniz doğrultusunda çalışmaya başlıyoruz ve iş emrinizdeki gönderi şekline göre sizlere verilen sürelerde kurye personelimizi bulunduğunuz lokasyona yönlendirerek gönderilerinizi alıyoruz yada istanbulun her hangi bir ilçesinden tarafınıza gelmesini istediğiniz gönderilerinizi aciliyetinize göre alınmasını istediğiniz lokasyonlardan alıyoruz ve tarafınıza ulaştırıyoruz. Kozyatağı ilçesinden göndermek istediğiniz veya kozyatağındaki iş yerinize, & ev adresinize gelmesini istediğiniz gönderileriniz evrak, koli, paket, kimlik, pasaport, anahtar, zarf vb önemli olan ve matbu şeklinde ulaştırılması gereken tüm özel gönderileriniz için kuryemerkezimizin iletişim numaralarından bizleri arayarak hizmet alabilirsiniz yada Kozyatagi Motorlu Kurye hizmetlerimizden yararlanmak için web sitemizden hizmet formu oluştura bilirsiniz.

Kozyatağı Motorlu Kurye Gönderi Koşullarımız

 Kozyatağı Motorlu Kurye gönderi koşullarımız : Moto Kurye Merkezi nin siz müşterilerine sunmuş olduğu bir kurye hizmetidir. Müşterilerimizin firmamız üzerinden yapmış oldukları tüm gönderiler bizim sorumluluğumuz ve güvenimiz kapsamında ulaştırılmaktadır ve teslim edilmektedir. İş emrinizin seçeneğine göre yapmış olduğunuz acil yada normal gönderi ile saha personelimiz evrağınız alınacağı lokasyona yönderilir ve teslimat formu düzenlenerek alınarak gideceği adreslere ulaştırılır, kurye personelimizin düzenlemiş olduğu makbuzun bir nüshası evrağın alındığı kişiye teslim edilir diğer nüshası ise firmamızın arşivinde saklanır. Bu bölgemizden yapmış olduğunuz normal gönderi seçeneğiniz de istanbul içi bölgelerde ortalama 3 ila 3.5 saat içerisinde alınıp teslim edilir, acil gönderi seçeneği ile yamış olduğunuz gönderileriz ise istanbul içi bölgelerinde toplam da 1.5 saat içerisinde alınıp gideceği lokasyona teslim edilir. Acil Kurye gönderi seçeneğinizde normal gönderinizin iki katı ücret tarifesi uygulanır, ve kurye geldiğinde evrağınız hazır olmadığı taktirde kurye personelinin bekletilmesi doğrultusunda extra olarak bekleme ücreti de tarafinize yansıtılır.

Kozyatagi Kurye Hizmet Bölerimiz

* Bayar Caddesi 
* Hilmi Paşa Caddesi 
* Kocayol Caddesi 
* Marmara Caddesi 
* Şemsettin Günaltay Caddesi 
* Sinan Ercan Caddesi ve tüm kozyatağı bölglerinde hızlı express kurye'lerimiz ile kesintisiz olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.

Kozyatağı Kurye Hizmetlerimiz ve Gönderi Seçeneklerimiz

Kozyatağı Kurye | Moto Kurye Hizmetleri

Kozyatağı Kurye | Motosikletli Kurye Hizmetleri

Kozyatağı Kurye | Arabalı Kurye Hizmetleri

Kozyatağı Kurye | Uçak Kurye Hizmetleri

Kozyatağı Kurye | İlaç Kurye Hizmetleri

Motokuryemerkezi'mizin yukarıda yazılı olan ve daha onlarca sizlere özel gönderi ve hizmet seçeneklerimiz ile sizlerinde zaman ile olan yarışınızdaki en iyi çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyuyoruz ve firmamızı sizler için her geçen gün daha da ileri seviyeye getiriyoruz. Firma pprensimiz öncelilikle her zaman müşteri memnuniyetimizdir.

Motokuryemerkezi adres ve iletişim bilgilerimiz

Motokuryemerkezi istanbul anadoluyakası üsküdar ilçesinin altunizade mahallesindedir.

Adress : Kısıklı caddesi no 49 altunizade mahallesi / üsküdar

İletişim : Genel Merkez | 0216 470 69 91 

               : Gsm  | 0532 362 37 90 

               : web | www.motokuryemerkezi.com

 

Yorumlar

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın