Kavacık Kurye

Moto Kurye Merkezi

Kavacık Kurye web sayfamıza hoş geldiğiniz...

 Kavacık Kurye Hizmetlerimiz MotoKuryeMerkezi'nin hizmet vermiş olduğu ilçe'lerinden dir ve bu ilçemizdeki bireysel, kurumsal tüm müşterilerine günün her saatinde uzman ekip ve ekipmanları ile zaman ile yarışlarında çözüm ortağınız olmaktadır. İstanbul ilimizdeki tüm bölgelere yapacağınız gönderileriniz gps ve lokasyon bilgisine sahip profesiyonel motorize kavacık kurye'lerimiz ile taşınmaktadır ve teslimat sonrasına kadar genel merkezimizin operasyon personeli tarafından takip altındadır. Kavacık ikinci Boğaz Köprüsü'nün ayağında bulunan önemli iş ve yaşam merkezlerine ev sahipliği yapan Kavacık'daki siz değerli müşterilerimize, Kavacık Moto Kurye 'lerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Kavacık Kurye Hizmet Prosedürümüz 

 Kavacık Moto Kurye hizmetlerimiz sizlerinde genel merkezimize yapmış olduğunuz iş emri'niz sonra başlar ve teslimat sonrasına kadar firmamız güvencesi altında gerçekleştirilmektedir. Siz müşterilerimizin firmanız'dan yada evinizden göndermek istediğiniz evrak, koli, paket, hediyelik eşya, kimlik, pasaport, zarf vb tüm önemli olan ve elden teslim edlimesini istediğiniz gönderileriniz de ilk tercihiniz olabilmek için ekipce tüm özverimizle çalışmaktayız. MotoKuryeMerkezi İstanbul ilimiz de 20 yıllık kuryelik tecrübesi ile bugüne dek hiç bir müşterisini mağdur etmemiştir ve verdiği teslimat süreleri sözünü her daim yerine getirmiştir. Sizlerde bu ayrıcalığı bizimle yaşamanız için yapmanız gereken tek şey irtibat numaralarımız dan iletişime geçmek ve size özel hizmet seçeneklerimiz'den yararlanmanızdır.

Kavacık Moto Kurye Hizmet Koşullarımız 

 Kavacık Moto Kurye hizmetlerimiz istanbul'daki tüm müşterilerimize özel olarak sunmuş olduğumuz gönderi seçeneklerimizden olup bu bölgedeki yaşan yada çalışan müşterilerimiz için de 365 gün kesintisiz olarak devam etmektedir. Genel merkezimize iş emri niz sonrasında size en yakın kurye personelimiz yönlendirilir ve tarasınızdan evraklarınız teslimat makbuzu karşılığında alınarak yine aynı özende gitmesini istediğiniz lokasyona sorunsuz olarak götürülerek teslim edilir. Bu teslimatlarımız sizlerin o anki aciliyetinize göre seçmiş olduğunuz normal gönderi yada acil gönderi şeklinde uygulanmaktadır. Kavacık Normal Kurye gönderileriniz İstanbul içi bölgelere toplam da yüz seksen dakikadır, bunun doksan dakikasında evrağınız sizden alınır diğer doksan dakikasında da alınan evrağınız teslim edilir. Acil Kavacık Kurye gönderileriniz de ise tarafınızdan kırk beş dakika da evrağınız sizden alınır ve aynı şekilde il sınırları içerisindeki bölgelere kırk beş dakika da teslim edlir, bu süre toplamda doksan dakika dır. Acil olarak yapacağınız tüm gönderileriniz normal gönderileriniz iki katı ücrete tabidir, sizler de daha detaylı bilgi için bizi arayabilir ve hizmetlerimiz'den yararlana bilirsiniz.

Kavacik Kurye hizmet bölgelerimiz

Acarlar Mahallesi, Akbaba Mahallesi, Alibahadır Mahallesi, Anadolu Hisarı Mahallesi, Anadolu Kavağı Mahallesi, Anadolufeneri Mahallesi, Baklacı Mahallesi, Bozhane Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çamlıbahçe Mahallesi, Çengeldere Mahallesi, Çiftlik Mahallesi, Çiğdem Mahallesi, Çubuklu Mahallesi, Dereseki Mahallesi, Elmalı Mahallesi, Fatih Mahallesi, Göksu Mahallesi, Göllü Mahallesi, Görele Mahallesi, Göztepe Mahallesi, Gümüşsuyu Mahallesi, İncirköy Mahallesi, İshaklı Mahallesi, Kanlıca Mahallesi, Kavacık Mahallesi, Kaynarca Mahallesi, Kılıçlı Mahallesi, Mahmutşevketpaşa Mahallesi, Merkez Mahallesi, Ortaçeşme Mahallesi, Örnekköy Mahallesi, Öyümce Mahallesi, Paşabahçe Mahallesi, Paşamandıra Mahallesi, Polonez Mahallesi, Poyraz Mahallesi, Riva Mahallesi, Rüzgarlıbahçe Mahallesi, Soğuksu Mahallesi, Tokatköy Mahallesi, Yalıköy Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi, Yeni Mahalle Mahallesi, Zerzavatçı Mahallesinde Kavacık Kurye ekibi olarak hizmetlerimizle yanınızdayız.

Kavacık Kurye Hizmet Seçeneklerimiz

Kavacık Kurye | Acil Motorlu Kurye Hizmetleri

Kavacık Kurye | Express Motorlu Kurye Hizmetleri

Kavacık Kurye | Hızlı Motorlu Kurye Hizmetleri

Kavacık Kurye | Vip Motorlu Kurye Hizmetleri

Kavacık Kurye | İstanbul Motorlu Kurye Hizmetleri 

MotoKuryeMerkezi firmamız da sizlere özel daha onlarca hizmet seçeneklerimiz ile 7 gün 24 saat kesintisiz hizmetinizdeyiz.

Motokuryemerkezi adres ve iletişim bilgilerimiz

 MotoKuryeMerkezi Adres : altunizade mahallesi kısıklı caddesi no 49 üsküdar / istanbul

Genel Merkez Telefon : 0216 470 69 91 

Acil İrtibat Telefon : 0532 362 37 90 

web adresimiz : www.motokuryemerkezi.com

mail : [email protected]

 

 

Yorumlar

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın