Kartal Kurye

Moto Kurye Merkezi

Kartal Kurye web sayfamıza  hoş geldiniz..

 Kartal Kurye Hizmetlerimiz MotoKuryeMerkezi ekip ve ekipmanları ile siz değerli müşterilerimiz için 7 gün 24 saat aralıksız şeklilde faall olarak devam etmektedir. Bu ilçemizdeki bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimizin de gün içindeki yada mesai saatleri sonrasındaki kurye gönderileri için bizler ekip olarak gün ve zaman ayırmaksızın sizler için 20 yıllık tecrübelerimiz ile zaman a karşı yarışınızda en iyi ve en etkili çözüm ortağınız oluyoruz. Sizler'de hizmet seçeneklerimizden yararlanmak istediğiniz de yapmanız gereken operasyon merkezimiz ile iletişime geçmek yada web sayfamız üzerinden iş emri oluşturmanızdır. Kartal İlçemiz deniz kıyısı olan güzel ve nezih semtlerimizden olan Kartal kurye hizmetlerimizden yararlanmak için Kartal Moto Kurye ekibimize ulaşmanız yeterlidir. 

Kartal Kurye Hizmet Koşullarımız 

 Kartal Moto Kurye hizmetlerimiz genel merkezimizin müşteri ayırmaksızın bireysel ve kurumsal hizmetlerine kesintisiz devam etmektedir. Moto Kurye Merkezi' mize yapmış olduğunuz iş emriniz doğrultusunda çalışmaya başlıyoruz ve sizlerin o anki aciliyet durumunuza göre yetkili operasyon merkezi çalışanımız tarafından adınıza oluşturduğu iş emrinize göre size en yakın veya evrağınızın bulunduğu lokasyona en yakın saha personelimiz olan motorlu kurye'mizi yönlendirerek gönderilerinizi aldırıyoruz. İstanbul il sınırları içerisin de üç çeşit kurye gönderi sistemimiz mevcuttur, bu gönderi sistemimiz tamamen sizlerin isteği doğrultusunda uygulanmaktadır. Gönderi sistemiz 1. normal kurye gönderisi, 2. acil kurye gönderisi, 3. vip kurye gönderisi.

  1. Kartal Normal Kurye gönderisi ; İstanbul içi bölgelerimizde tarafınızdan 90 dakika gibi sürede alınır ve gitmesini istediğiniz il sınırları içerisindeki bölgelerimize 90 dakikada teslim edilir, toplam da alınıp teslim edilmesi 180 dakikadır ve en uygun gönderi seçeneğimizdir.
  2. Kartal Acil Kurye gönderisi ; İstanbul içi belirli bölgelerimiz içerisinde uygulanır ve iş emriniz tarafımıza yapıldıktan sonra 45 dakika içerisinde evraklarınız alınır ve aynı şekilde İstanbul içi bölgelere 45 dakika içerisinde sorunsuz olarak ulaştırılır ve teslim edilir, bu gönderileriniz normal seçeneğimizin iki katı olarak ücretlendirilir.
  3. Kartal Vip Kurye gönderisi ; İstanbul içi belirlenen bölgelerimizdeki müşterilerimize uygulanır ve iş emriniz den sonra tarafınızdan 30 dakika kadar bir sürede alınır ve aynı şekilde İstanbul içi bölgelere 30 dakika gibi bir sürede teslim edilir bu gönderi sistemimiz toplam da 60 dakikadır ve en pahalı ve en hızlı kurye gönderi seçeneğimizdir.

Not : Motokuryemerkezi Müşterilerimizin firmamıza yapmış oldukları gönderileri için iş emirlerin'de moto kurye personeli tarafınıza geldiğinde evrak ve gönderileriniz hazır olarak bekletilmelidir, sizler tarafından bekletilen personel için ilk 5 dakikası ücretsizdir, sonraki her bekletilen dakika için tarafınıza extra olarak ücretlendirme yapılmaktadır.

Kartal Kurye hizmet bölgelerimiz

Atalar Mahallesi, Cevizli Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çarşı Mahallesi, Çavuşoğlu Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Gümüşpınar Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Karlıktepe Mahallesi, Kordonboyu Mahallesi, Orhantepe Mahallesi, Orta Mahallesi, Petroliş Mahallesi, Soğanlık Yeni Mahallesi, Topselvi Mahallesi, Uğurmumcu Mahallesi, Yakacık Yeni Mahallesi, Yalı Mahallesi, Yukarı Mahallesi, Yunus Mahallesinde hizmet sağlamak amacıyla kurulmuş, ekiplerimizle her daim sizinleyiz.

Kartal Moto Kurye Hizmet Seçeneklerimiz

Kartal Kurye | Acil Moto Kurye Hizmetleri

Kartal Kurye | Hızlı Moto Kurye Hizmetleri

Kartal Kurye | Express Moto Kurye Hizmetleri

Kartal Kurye | Vip Moto Kurye Hizmetleri

Kartal Kurye | Şehirlerarası Moto Kurye Hizmetleri 

Motokuryemerkezi 'nin sizler için daha onlarca hizmet seçenekleri ile 7/24 hizmetlerine devam etmektedir.

Motokuryemerkezi adres ve iletişim bilgilerimiz

 MotoKuryeMerkezi Adres : altunizade mahallesi kısıklı caddesi no 49 üsküdar / istanbul

Genel Merkez Telefon : 0216 470 69 91 

Acil İrtibat Telefon : 0532 362 37 90 

web adresimiz : www.motokuryemerkezi.com

mail : info@motokuryemerkezi.com

 

 

 

 

Yorumlar

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın