Gebze Kurye

Moto Kurye Merkezi

Gebze Kurye web sayfamıza hoş geldiniz..

 Gebze Kurye hizmetlerimiz motokuryemerkezi nin aktif olarak gönderi yapmış olduğu bölgeleri içerisindir. Sizler de bu bölgemiz'den kurye gönderi yapabilir ve gönderi alabilirsiniz, bunun için yapmanız gereken genel merkezimiz ile iletişime geçmeniz yada web sitemiz üzerinden iş emri oluşturmanızdır. 

Organize sanayileri ile meşhur olan gebze ilçemizin yoğun iş talebine destek olabilmek adına Gebze Kurye ve çevre ilçeleri için başlatmış olduğumuz Gebze Moto Kurye ekibimiz günün her saati sizlere hizmet vermektedir. 

Gebze Kurye Hizmet prosedürümüz

 Gebze Moto Kurye hizmetlerimiz istanbul genelinde ve istanbul iline komşu illere yapılan bölgeleri arasında olup bu bölge'deki tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimizin de zaman ile olan yarışında çözüm ortağı olmaktan mutluluk duyuyoruz. İstanbul Anadolu yakasın'da bulunan genel merkezimize bağlı olarak çalışan moto kurye personellerimiz ile istanbul'dan gönderi alabilir ve istanbulun 39 ilçesine gönderilerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştire bilirsiniz. Gebze ilimiz istanbul il sınırları dışında olduğundan mütevelit bu bölgeye yapılacak evrak, koli, paket, ordino, hediyelik eşya gibi önemli olan ve matbu şeklinde ulaştırılması gereken kargolarınız tek bir sistem ile yani acil kurye gönderisi şeklinde yapılmaktadır. İstanbul il sınırları bölgelerimiz de normal gönderi ve acil gönderi uygulamamız Gebze Sanayi Kurye ile bu ilimiz de yapılmamaktadır. Sizler de bu ve diğer tüm hizmet seçeneklerimiz ile ilgili daha detaylı bilgiyi web sayafamız üzerinden yada operasyon merkezimiz den öğrene bilirsiniz, sizleri'de ailemiz de görmekten mutluluk ve kıvanç duyarız.

Gebze Kurye Hizmet Seçeneklerimiz

Gebze Moto Kurye | Moto Kurye Hizmetleri 

Gebze Moto Kurye | Acil Moto Kurye Hizmetleri

Gebze Moto Kurye | Hızlı Moto Kurye Hizmetleri

Gebze Moto Kurye | Express Moto Kurye Hizmetleri

Gebze Moto Kurye | Şehirlerarası Moto Kurye Hizmetleri

MotoKuryeMerkezi ; Müşterileri için 20 yıllık kuryelik tecrübesi ile İstanbul ve çevre illerine 7/24 saat hizmet vermeye devam etmektedir.

 Gebze Kurye Malleleri ve hizmetlerimiz

 Adem Yavuz Mahallesi, Ahatlı Mahallesi, Arapçeşme Mahallesi, Balçık Mahallesi, Barış Mahallesi, Beylikbağı Mahallesi, Cumaköy Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Denizli Mahallesi, Duraklı Mahallesi, Elbizli Mahallesi, Eskihisar Mahallesi, Gaziler Mahallesi, Güzeller Mahallesi, Hacıhalil Mahallesi, Hatipler Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, İnönü Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kadıllı Mahallesi, Kargalı Mahallesi, Kirazpınar Mahallesi, Köşklü Çeşme Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Mollafenari Mahallesi, Muallim Mahallesi, Mudarlı Mahallesi, Mustafapaşa Mahallesi, Osman Yılmaz Mahallesi, Ovacık Mahallesi, Pelitli Mahallesi, Sultan Orhan Mahallesi, Tatlıkuyu Mahallesi, Tavşanlı Mahallesi, Tepemanayır Mahallesi, Ulus Mahallesi, Yağcılar Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi, Yenikent Mahallesi kurye hizmetlerimiz arasındadır.

Motokuryemerkezi adres ve iletişim bilgilerimiz

 MotoKuryeMerkezi Adres : altunizade mahallesi kısıklı caddesi no 49 üsküdar / istanbul

Genel Merkez Telefon : 0216 470 69 91 

Acil İrtibat Telefon : 0532 362 37 90 

web adresimiz : www.motokuryemerkezi.com

mail : [email protected]

 

 

 

Yorumlar

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın