Şile Kurye

Moto Kurye Merkezi

Şile Kurye web sayfamıza hoşgeldiniz..

 Şile Kurye hizmetlerimiz MotoKuryeMerkezi'mizin hizmet vermiş olduğu ilçeleri alarasındadır. Firmamız İstanbul geneli 39 ilçe ve 789 mahallesinde aktif olarak 20 yıllık kuryelik tecrübesi ile siz değerli müşterilerimizin zaman karşı yarışınız'da en iyi ve en etkili çözüm ortağı olmaktan mutluluk duymaktadır. Şile ilçemi istanbul anadolu yakasında bulunan turistik ve nadir güzellikte bir semtimizdir, bu ilçemiz genellikle yaz aylarında yoğun bir yerleşim merkezi olmanın yanı sıra kış aylarında ise sadece yerli halkına ev sahipliği yapmaktadır. Biz kurye firması olarak mevsim ve gün ayırmaksızın yılın 365 günü buradaki tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm olmaktayız.

İstanbul içerisinde bulunan sosyal ve kültürel faaliyetler alanında zengin bir tarihi olan Şile bölgesinde, evrak, eşya, ilaç, ve benzeri gönderilerinizi daha kısa sürede ulaştırmak için Moto Kurye Şile hizmetimiz ile yanınızdayız.

Şile Kurye hizmet koşullarımız

 Şile Moto Kurye hizmetlerimiz siz değerlerli müşterilerimizin firmamızın genel merkezine yapmış olduğunuz iş emriniz doğrultusunda çalışmaya başlıyoruz ve gönderilerinizi ister bulunduğunuz yerden teslim alarak istanbul içinde istediğiniz lokasyona götürüyoruz. İsterseniz'de yine aynı şekilde istanbulun her hangi bir ilçesinde tarafınıza gelmesini istediğiniz kargolarınızı teslim alarak tarafınıza getiriyoruz. Şile ilçemiz kurye'lik sektörünün belirlemiş olduğu İstanbul il haritasındaki bölgelerimizin extra sınırları içerisinde olduğundan mütevellit yapacağınız tüm gönderilerinize acil ulaşım sistemimiz uygulanmaktadır. İstanbul il sınırları içerisindeki harita bölgelerimiz 1.bölge'den 8. bölge ye kadardır ve şile ilçesi 8. bölgemizin extrası olarak bilinmektedir. Sizlerde bu hizmetlerimiz ile ilgili aklınıza takılan tüm soru ve sorunlarınızı çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Şile Kurye hizmet bölgelerimiz

 Ağaçdere Mahallesi, Ağva Merkez Mahallesi, Ahmetli Mahallesi,  Akçakese Mahallesi,  Alacalı Mahallesi,  Avcıkoru Mahallesi,  Balibey Mahallesi,  Bıçkıdere Mahallesi,  Bozgoca Mahallesi,  Bucaklı Mahallesi,  Çataklı Mahallesi,  Çavuş Mahallesi,  Çayırbaşı Mahallesi,  Çelebi Mahallesi,  Çengilli Mahallesi,  Darlık Mahallesi,  Değirmençayırı Mahallesi,  Doğancılı Mahallesi,  Erenler Mahallesi,  Esenceli Mahallesi,  Geredeli Mahallesi,  Göçe Mahallesi,  Gökmaşlı Mahallesi,  Göksu Mahallesi,  Hacı Kasım Mahallesi,  Hacıllı Mahallesi,  Hasanlı Mahallesi,  Imrendere Mahallesi,  Imrenli Mahallesi,  Isaköy Mahallesi,  Kabakoz Mahallesi,  Kadıköy Mahallesi,  Kalem Mahallesi,  Karabeyli Mahallesi,  Karacaköy Mahallesi,  Karakiraz Mahallesi,  Karamandere Mahallesi,  Kervansaray Mahallesi,  Kızılca Mahallesi,  Kömürlük Mahallesi,  Korucu Mahallesi,  Kumbaba Mahallesi,  Kurfallı Mahallesi,  Kurna Mahallesi,  Meşrutiyet Mahallesi,  Oruçoğlu Mahallesi,  Osmanköy Mahallesi,  Ovacık Mahallesi,  Sahilköy Mahallesi,  Satmazlı Mahallesi,  Sofular Mahallesi,  Soğullu Mahallesi,  Sortullu Mahallesi,  Şuayipli Mahallesi,  Teke Mahallesi, Ulupelit Mahallesi,  Üvezli Mahallesi,  Yaka Mahallesi,Yaylalı Mahallesi,  Yazımanayır Mahallesi,  Yeniköy Mahallesi,  Yeşilvadi Mahallerinde hizmetlerimiz devam etmektedir.

Şİle Moto Kurye Hizmet Seçeneklerimiz

Şile Kurye | Moto Kurye hizmetleri

Şile Kurye | Acil Moto Kurye hizmetleri

Şile Kurye | Vip Moto Kurye hizmetleri

Şile Kurye | Hızlı Moto Kurye hizmetleri

Şile Kurye | Express Moto Kurye hizmetleri ve daha sizlere özel onlarca hizmet seçeneklerimiz ile 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmetinizdeyiz.

Motokuryemerkezi adres ve iletişim bilgilerimiz

 MotoKuryeMerkezi Adres : altunizade mahallesi kısıklı caddesi no 49 üsküdar / istanbul

Genel Merkez Telefon : 0216 470 69 91 

Acil İrtibat Telefon : 0532 362 37 90 

web adresimiz : www.motokuryemerkezi.com

mail : [email protected]

 

 

Yorumlar

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın