fbpx
Hizmetlerimiz

Kurye

Kurye Hizmetleri sayfamıza hoş geldiniz.

İstanbul Kurye hizmetlerimiz İstanbul bölgelerin’de uzman ekip ve ekipmanlarımız ile 7/24 kesintisiz olarak devam etmektedir. İstanbul Motorlu  Kurye Hizmetleri için web sitemizi inceleyiniz.. 

Kurye : Şirket ve iş yerleri için oldukça önemli olan dağıtıma hazır tüm gönderilerinizin, eksiksiz bir şekilde gerekli kişi ya da kuruluşlara teslim etmekle yükümlü olan kişilerdir.

MotoKurye’lerimiz tarafınızdan alınan gönderinizin, yapılan programa uygun bir şekilde dağıtımının yapılmasını sağlayan uzman ekibimizdir. Gün içerisinde gitmesi gereken önemli ve acil iletilerinizi sağlamakla yükümlüdürler. Bireysel ve Kurumsal olarak her sektöre sağladığımız bir Moto Kurye hizmetidir.

istanbul içi tüm ilçe ve semtlerine acil ulaşmasını istediğiniz evrak paket vb tüm gönderileriniz için motokuryemerkezi ekiplerimiz istanbulun her semtinde hazır bulunan profesyönel adres bilgisine sahip kurye’lerimiz ile çalışmaktadır.

Sizlerde bu hizmetlerimizden yararlanabilmeniz için yapmanız gereken tek tıkla bize ulaşmaktır.

Kurye
Kurye

Kurye Hizmetleri

İstanbul Kurye hizmetimiz Motokuryemerkezi mizin istanbul il sınırları içerisinde vermiş olduğumuz bir taşıma hizmetimizdir. İstanbula bağlı 39 ilçesinde aktif olarak faliyette olan kurye personellerimiz çağrı merkezimizin düzenlediği rota doğrultusunda çalışır ve hizmet verir.

Bireysel ve kurumsal firmalarınızın gün içindeki zamanla olan yarışınızdaki en iyi çözüm ortağınız olma yolunda ilerlemektedir. Sizlerin çağrı merkezimize oluşturduğunuz iş emriniz sonrasında bulunduğunuz lokasyona en yakın moto kurye yönledirilir ve aciliyetinize göre evrağınız gitmesini istediğiniz konuma firmamız güvencesi altında isim imza kaydı alınarak teslimatınız gerçekleştirilir.

Fİrmamızdan yapmış olduğunuz Motorlu Kurye gönderileriniz sizlerin aciliyet durumunuza göre operasyon merkezimize açmış olduğunuz iş emriniz doğrıltusunda sizlerin seçmiş olduğu gönderi seçeneğinize göre vip kurye, express kurye, veya normal kurye gibi seçeneklerimizle güvenli bir şekilde istediğiniz adres ve konuma motorize kurye ekiplerimizce ulaştırılır.

Kurye nedir ve ne iş yapar gibi tüm sorularınızın cevabı için ve Kurye Hizmetlerimiz den yararlanmak için hemen şimdi bizimle iletişime geçin.

İstanbul İçi Bölgelerde Kurye Teslimat Süreleri

 Motokuryemerkezi ; İstanbul anadolu yakası ve avrupa yakası olmak üzere toplam 39 ilçesi ve mahallelerine geçerli teslimat sürelerimizdir için geçerlidir.!

  •  Kurye ; Hizmetimiz operasyon merkezimize kaydınız oluşturulduktan sonra istanbul içi geçerli 1′ nci ve 7′ nci bölgeleri arasında toplamda alınıp teslim edilmesi (60) dakikadır ve en hızlı gönderi seçeneğimizdir. Moto Kurye hizmetimizle ilgili detaylı bilgi için kurye merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.
  • Express Kurye ; Hizmetimiz ise vip kurye de geçerli olan aynı bölgelerde iş emri kaydınız oluşturulduk’ tan sonra toplamda (90) dakikadır. Express Moto Kurye gönderileriniz normal gönderilerinizden daha hızlı ulaştırılır ve sizin gönderiniz dışında gönderi noktasına uğramaz doğrudan sizin istediğiniz lokasyona kensine verilen talimatlar doğrultusunda evrağınızı teslim eder.
  • Normal Kurye ; Hizmetimiz Diğer gönderi seçeneklerimizden en uzun sürede teslimatı yapılan bir normal moto kurye hizmetimizdir. Normal Kurye gönderileriniz istanbul içi bölgelerde toplamda (3) ila (3.5) saat arasındadır daha detaylı bilgi için operasyon merkezimizle iletişime geçin.

MotoKuryeMerkezi Kurye Hizmet Seçenekleri

  • Acil Moto Kurye Hizmeti
  • Vip Moto Kurye Hizmeti
  • Express Moto Kurye Hizmeti
  • Hızlı Moto Kurye Hizmeti
  • Motosikletli Kurye Hizmeti

Motokuryemerkezi İstanbulun tüm semtlerinde 7 gün 24 saat kesintisiz Motosikletli Kurye hizmet vermektedir.

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgilerimiz

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim      : 0216 470 69 91

Gsm          : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara