fbpx
Hizmetlerimiz

Hızlı Kurye

Hızlı Kurye web sayfamıza hoş geldiniz..

Hızlı Moto Kurye ekiplerimiz ile firmanızın yada şahsi acil kargolarınızı istenilen lokasyonlara en kısa süreler de göndere bilirsiniz.

Motokuryemerkezi ile İstanbul içi bölgelere Hızlı Kargo teslimatlarınız güvenle yapılmaktadır.

Hizmetimiz hakkın da daha fazla bilgi sahibi olmak için makalemizi okumaya devam edin.

Hızlı Moto Kurye hizmetlerimiz Moto Kurye Merkezi firmamızın ekip ve ekipmanları ile İstanbulun 39 ilçe’sin de gece gündüz kesintisiz olmak üzere devam etmektedir.

Siz değerli müşterilerimiz de İstanbul içi tüm ilçelerin de bireysel ve kurumsal farketmeksizin acil durumlarınız daki zaman olan yarışınız da en etkili çözümleri bizler ile bulabilirsiniz.

Bu bağlam da yapmanız gereken tek şey bizleri web sitemiz üzerinden kendinize özel hizmet formumuzu düzenli olarak doldurmanız yada genel merkezimizin operasyon telefonlarımızı araya bilir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Hızlı Motorlu Kurye hizmetlerimiz sizlerin operasyon merkezimize yapacağınız iş emriniz den sonra çalışmaya başlıyoruz ve teslimatınız alınmasın dan teslim edilmesine kadar bire bir takip edilerek sorunsuz olarak ulaştırıyoruz ve sizleri de istediğiniz doğrultusunda gönderilerinizle ilgili tüm bilgileri de an ve an paylaşıyoruz.

İstanbul ilimiz de 20 yıllık profesyonel uzman moto kurye personellerimiz ile gps ve adres sıkıntısı yaşamadan gönderileriniz en hızlı şekilde istediğiniz lokasyondan teslim alıyoruz ve doğrudan gitmesini istediğiniz lokasyonlara da nokta atışı yapıyoruz.

✓ Şehiriçi Hızlı Moto Kurye HizmetiMotokuryemerkezi çalışanlarımız ile İstanbul da tüm ilçeler arası Hızlı Moto Kurye teslimatlarınız için bizi arayabilirsiniz.
✓ İstanbul Hızlı Kargo Teslimatıİstanbul da Hızlı Kargolarınız bizimle haftanın her günü ve saati tek tıkla yollayabilirsiniz. İstanbul da Hızlı Kurye denince akla gelen ilk isim Motokuryemerkezidir.
✓ Hızlı Motorlu Kurye Fiyatları Hızlı Motorlu Kurye Gönderi Fiyatları Şehiriçi bölgeler arasın da Normal gönderinizin iki katı olarak hesaplanmaktadır. Örneğin a noktasın da b noktasına normal gönderiniz 100 tl ise hızlı gönderiniz 200 tl olarak ücretlendirilir.
✓ Hızlı Motorlu Kurye Firması Hızlı Motorlu Kurye Firması mı arıyorsunuz? O halde artık aramanıza gerek kalmadı. Motokuryemerkezi firmamız bu bağlam da İstanbul 22 yıldır sizlere taşımacılık hizmeti vermektedir.
✓ Hızlı Özel Kurye ServisiHızlı Özel Kurye Servisi nedir? Hızlı olarak yapacağınız kargo gönderleriniz de personelimiz sadece sizin teslimatınızı yapmaktadır. Moto Kurye personelimiz evrağınızı aldığın da başka hiç bir yere uğramaz.
Hızlı Kurye
Hızlı Kurye

Hızlı Kurye Hizmetleri

Hızlı Kurye Hizmetlerimiz yukrıda da yazıldığı üzre tamamen sizlere özel olarak sunulan bir gönderi seçeneğimizdir. İstanbul ilimize bağlı avrupa yakası ve anadolu yakası olmak üzere her iki yakadaki geçerli olan ilçelerimiz arası kurye gönderileriniz veya arabalı kurye gönderileriniz firmamız güvencesi altında yapılmaktadır.

Firmamız Çalışanları tarafından alınan iş emriniz sonrasında size yada gönderinizin alınacağı konuma en yakın motorlu kurye personelimiz yönderilerek evrağınız teslim alınır sonrasında da seçeneklerimiz arasında bulunan Motorlu Hızlı Kurye seçeneğimiz ile gönderileriniz ortalama 45 dakika içerinde teslim alınır ve aynı şekilde 45 dakika içerisinde gideceği lokasyona ulaştırılır.

İstanbul içi bölgerinde geçerli olan bu seçeneğimiz de görevlendirilen moto kurye personelimiz sizlerin gönderisi dışında başka her hangi bir gönderi almadan doğrudan sizin gönderinizi ulaştırır ve bu neden ile de bu gönderi seçeneğimiz normal gönderi seçeneğimizin iki katı olarak ücrendilir.

Moto Kurye Merkezi operasyonuna iş emrinizi oluşturduktan sonra tarafınıza yönlendirilen kurye personelimiz gelene kadar gönderinizin hazır edilmesi ve personelimizin bekletilmemesi gerekmektedir. Bekletilen personelimiz için ilk 5 dakikası ücretsiz sonraki her dakika için 1 tl gönderi ücretinize extra olarak yansıtılacaktır.

Hızlı Moto Kurye Hizmet Seçenekleri

  • İstanbul Hızlı Motorlu Kurye Hizmetleri
  •  Hızlı Şehiriçi Motorlu Kurye Hizmetleri
  • Hızlı Şehirlerarası Motorlu Kurye Hizmetleri
  • Hızlı Gece Motorlu Kurye Hizmetleri
  • Hızlı Motorlu Kurye Firmaları 
  • Hızlı Özel Motorlu Kurye Hizmetleri

Motokuryemerkezi yukarıda yazılı olan ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile 20 yıldır bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimizin acil durumlarındaki en iyi çözüm ortağı oluyoruz ve bundan mutluluk duyuyoruz. Moto Kurye mesleği bizler için bir iş farkından bir yaşam tarzı halindedir ve bizler motosikletlerimizi ve yaptığımız işimizi gerçekten isteyerek ve severek yapıyoruz. Sizler de bunu bizim ile yapacağınız ilk gönderiniz de göreceksiniz ve yaşacaksınız, bunun için yapmanız gereken tek şey bizleri hemen 0216 470 69 91 | 0544 470 69 91 nolu telefonlarımız dan aramanız yada www.motokuryemerkezi.com web adresimizden iş emri formunuzu doldurmanızdır.

Hızlı Motorlu Kurye hizmet bölgeleri

Hızlı Motorlu Kurye gönderi yapabileceğiniz bölgeler olarak İstanbul’un tüm ilçe ve mahalleleridir. Firmamız dan haftanın her günü ve saati acil kargolarınız Hızlı Kurye ekiplerimiz ile dileğiniz her yere çok kısa süreler içerisinde yollaya bilirsiniz.

İstanbul a bağlı 39 ilçe den ve 783 mahalle den Hızlı Motorlu Kurye ihtiyacınız da bir telefonla Kurye ‘niz yarım saatte kapınız da. Hızlı Kurye talebi için hemen bizi arayın adresinize gelelim.

Hızlı Moto Kurye Sık Sorulan Sorular

Hızlı Motorlu Kurye Ne Göndere Bilirim?

Hızlı Motorlu Kurye iş emri seçeneği ile sadece Motosiklet ile taşınabilecek evrak vb kargolarınızı yollayabilirsiniz. Ağır ve ebatlı kargolarınızı Arabalı Kurye seçeneği ile gönderebilirsiniz.

Hızlı Moto Kurye İle Evrağım Ne Kadar Sürede Teslim Olur?

İstanbul ilçeleri arası geçerli olan Hızlı Kurye ile yapacağınız tüm gönderilerinizi maksimum 90 ile 120 dakika da teslim olur. Bu süreler Hızlı gönderinin yapıldığı ilçeler arasında geçerlidir.

Hızlı Kurye Fiyatları Ne Kadar?

Motokuryemerkezi firmamız ile yapacağınız Hızlı gönderi seçeneğiniz de kargolarınız 2 katı olarak fiyatlandırılır. Örneğin normal gönderi 100 tl ise hızlı gönderiniz 200 tl dir.

Hızlı Kargo Teslimatlarınız Hangi Araç ile Yapılır?

Hızlı Kargo teslimatlarınız sadece Motosikletli Kurye ‘lerimiz ile yapılmaktadır. Arabalı Kargo gönderileriniz de süre garantisi verilemez.

İstanbul da Nasıl Hızlı Evrak Yollaya Bilirim?

İstanbul da yaşıyorsanız çok kolay bir şekilde evrak vb kargolarınızı hızlıca yollaya bilirsiniz. Bu bağlam da yapmanız gereken tek şey şuan misafirimiz olduğunuz web sitemizin iletişim sayfasından bizi aramak hepsi bu kadar.

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgilerimiz

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim      : 0216 470 69 91

Gsm          : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
📲 WhatsApp Sipariş 📞 Hemen Ara